אנחנו רוצים לספר לכם על שלושה פארקים לאומיים, שזוכים לכמות מצומצמת של מבקרים ונראה שזו סיבה מצוינת לתכנן את הטיול הבא שלכם באחד מהם; לצד סיבות נוספות הקשורות במראות המרהיבים ובחוויות שתוכלו לצבור. הפארקים מתאפיינים במערכות אקולוגיות מורכבות, שמשלבות סלע, מים, צמחיה, בעלי חיים ותופעות גיאולוגיות, שיוצרים מראות מרהיבים שרבים לא מודעים אליהם.

פארק Capitol Reef

פארק Lassen Volcanic
הפארק הלאומי Lassen Volcanic, שבצפון קליפורניה, גדוש באגמים ובהרים, בכרי דשא פסגות ובארבעה סוגים של הרי געש רדומים. מדובר באחד הפארקים הלאומיים של מערב ארצות הברית שרבים נוטים לפסוח עליהם. מספר המבקרים בשטח הפארק מגיע לפחות מעשירית ממספר המבקרים בפארק הלאומי יוסימיטי. יתכן והסיבה לכמות המבקרים המצומצמת היא העובדה ש-Lassen נמצא במרחק נסיעה של כשעתיים וחצי מהכביש הראשי.

כך, רבים מפספסים את אחד הפארקים המרהיבים שאפשר למצוא בקליפורניה. הוא מציע כ-150 מייל של מסלולי הליכה, כולל מסלול טיול מעגלי מוסדר של חמישה מייל. הפארק כולל אזורים מדבריים שצבועים בגוונים של אדום מרהיב, כתוצאה מההתפרצויות הוולקניות של ההרים שבשטחו.

כדאי לציין שהפעם האחרונה בה נרשמה פעילות וולקנית בפארק היתה בשנת 1917.

פארק Lassen Volcanic


פארק North Cascades
בחודש אוקטובר הבא יציינו 50 שנה לפארק North Cascades, שבמדינת וושינגטון. למרות זאת, רוב האמריקאים עדיין לא גילו אותו והוא זוכה לכמות צנועה של 30,000 מבקרים מדי שנה.

שטח הפארק מנוקד בפסגות מטריפות למטפסים, שמגיעות לגובה של למעלה מ-9,000 רגל, וביותר מ-300 קרחונים, שמצפים חלקים נרחבים ממנו בכבשות. המערכת האקולוגית המגוונת שמאפיינת את הפארק משמשת בית גידו ל-75 מינים שונים של יונקים ולכ-200 מינים של ציפורים.

האזור הצפוני של הפארק, שנמצא בסמוך לגבול עם קנדה, מעולם לא חווה צפיפות של מבקרים, אך מי שביקרו בשטחו מספרים כי מדובר באחד הפארקים הטובים בארצות הברית.

פארק North Cascades


פארק Capitol Reef
לעתים קרובות זוכה פארק Capitol Reef להתעלמות. הפארק, שנמצא בצלו של הר ציון ובסמוך לקניון ברייס והקשתות, כולל שונית באורך של קרוב ל-100 מייל, וקפלים גיאולוגיים, שידועים ככיסי מים. המבקרים בפארק יכולים לראות גם תצורות סלע שונות, התיישבות קדומה של מורמונים מנוקדת בעצי פרי ופטרוגליפים.


למרות שכמות המבקרים בפארק גדלה בשנים האחרונות ובשנת 2017 הוא זכה לתשומת לב מכ-1.1 מיליון איש, הוא עדיין מתאפיין בשקט ובשטחים ריקים מאנשים.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת