מדי יום, עד ה-5 באוגוסט, יעלה בבית האופרה של בוסטון סיפורו הקסום של אלאדין. המפיק של "מלך האריות" מעלה את העלילה הנצחית בהפקה חדשה, מרגשת ומלאה ביופי, קסם, הומור ומוסיקה בלתי נשכחת. האירוע התיאטרלי הזה כולל את כל החבילה, עם מנורת הקסמים, שלוש המשאלות והאפשרויות האינסופיות.

היה מועמד לחמישה פרסי טוני, המחזמר אלאדין

מכירות הכרטיסים נמצאות בעיצומן והקהל בבוסטון לא מתמהמה לקבל את חלקו מהעולם החדש, שאלאדין מגיע לחלוק עם הצופים, במסגרת סיבוב ההופעות הלאומי שלו. מדובר במחזמר שובר קופות, שמבוסס על סרט האנימציה מבית היוצר של דיסני, בכיכובם של קלינטון גרינספן שמגלם את אלאדין ואיזבל מק'קאלה, בתפקיד יסמין.

סרט האנימציה משנת 1992 מציג את סיפורו של אלאדין העני, שנעזר בשד בעל יכולות לחולל קסמים, על מנת לזכות בליבה של הנסיכה, יסמין. המחזר מציג את גרסת הבמה לסיפור הידוע, בבימויו של קייסי ניקולאו, שסיפק את יכולותיו ככוריאוגרף. ההפקה משלבת את ספרו של צ'אד בגוולין, את המוסיקה שכתב אלן מנקן ואת המלים של טים רייס, של בגוולין ושל האוורד אשמן המנוח.

המחזה היה מועמד לחמישה פרטי טוני בשנת 2014, כולל פרס המחזמר הטוב ביותר, המופע המקורי הטוב ביותר והכוריאוגרפיה הטובה ביותר.

כתובת: Boston Opera House,539 Washington St., Boston, MA
טלפון: 617-259-3400
אתר: www.bostonoperahouse.com

סיפור אהבה שכובש את הקהל בכל פעם מחדש, אלאדין ויסמין

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת