לאונדרו מוג'ווסקי בן ה-28 נעצר אתמול (ג') לאחר שמשטרת הוליווד (פלורידה) האשימה אותו בכך שתקף מינית שתי נשים בשני אירועים נפרדים, האחד בשירותים של סופרמרקט והשני בסמוך לנתיב המים התוך-חופי (Intercoastal Waterway). על פי החשד, מוג'ווסקי הכיר את שתי הצעירות, בנות 16 ו-17, ואף רכש בעבורן אלכוהול.


רשת "פבליקס", שם נאנסה הצעירה ע"י מוג'ווסקי (צילום: Shutterstock)


ב-27 ביוני אנס מוג'ווסקי שתי נערות על המכסה מנוע של מכוניתו ברח' סאות'לייק בעיר. על פי דו"ח המעצר, אחיה בן ה-15 של אחת מהקורבנות נכח במקום, אבל נכשל בניסיון לעצור את המעשה. שתי הצעירות טענו בפני המשטרה כי מוג'ווסקי מזג משהו לתוך המשקה שלהן, ככל הנראה סם אונס. 

ביום שבת האחרון, מוג'ווסקי אסף את אחת הנערות, בת 17 בלבד, מביתה והסיע אותה לסניף של Publix, סופרמרקט הממוקם ברח' פולק בעיר. שם הוא אנס את הצעירה בתוך השירותים ואף ניסה לתעד את יחסי המין באמצעות הטלפון הנייד שלו, אך הנערה הדפה אותו ויצאה מהשירותים. 

בשלב זה, מוג'ווסקי עקב אחריה בתוך החנות ואיים עליה מספר פעמים. הוא דרש ממנה "להתנהג כרגיל" והכריח אותה להתנשק איתו מול לקוחות אחרים. לאחר יציאתם מהמקום, מוג'ווסקי ניסה בשנית להכריח אותה לקיים עמו יחסי מין, אך היא סירבה. על פי הדו"ח, הוא הסכים בשלב זה להשיב אותה לביתה ללא כל תקרית נוספת. 


החשוד, לאונדרו מוג'ווסקי (צילום: משרד השריף במחוז בראוורד)


כאמור, מוג'ווסקי נעצר והוא מוחזק בבית המעצר של מחוז בראוורד בפורט לודרדייל לאחר שלא הצליח לשלם את סכום השחרור בערבות שנקבע לו ע"י בית המשפט, 800 אלף דולר. היות שמדובר באדם בעל אזרחות כפולה, המשטרה הביעה חשש כי הוא ינסה להימלט מארה"ב לארגנטינה, שם נולד. כתוצאה מכך, בית המשפט הכריח את מוג'ווסקי להפקיד את דרכונו.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת