לפני שמונה חודשים מייסד רשת פאפא ג'ונס והמנכ"ל לשעבר, ג'ון שנאטר הביע עמדה שנויה במחלוקת בפרשת שחקני הפוטבול וההמנון האמריקאי. כעת היו"ר של רשת הפיצה הבינלאומית עומד בפני שערורייה נוספת לאחר שפורסם כי הוא מואשם בשימוש בשפה גזענית אליה התווספו גם תיאורים מפורטים של אלימות כלפי מיעוטים, כל זאת במהלך שיחת ועידה טלפונית עם סוכנות מדיה בחודש מאי האחרון.


ג'ון שנאטר (צילום: איי.פי)


הסוכנות, Laundry Service, יצאה בהודעה רשמית לכלל עובדיה בסוף חודש מאי בה ציינה כי חלק מעובדי החברה נחשפו לאירועים לא נעימים במהלך שיחה עם מנהל של אחת החברות העובדות עימם אך לא ציינו את שם החברה. בסוכנות המדיה אף ציינו כי הם מצמצמים את נפח העבודה עם אותה חברה וכי הם גאים להיות חברה המיישמת מדיניות של אפס סובלנות כלפי גזענות או כל סוג של אפליה.


סניף פאפא ג'ונס (צילום: אם.אס.די)


רק לפני מספר ימים פורסם סקר חדש הממקם את פאפא ג'ונס כאחת מרשתות המזון המהיר המובילות באמריקה אך התקרית בה היה מעורב ג'ון שנאטר פגעה מעט בתדמיתה והאישור לכך הגיע בדמות ירידה של 4.8 אחוזים במניות הרשת כאשר בשלב מסוים הירידה הגיעה לנתון הקרוב ל-6 אחוזים. דובר הרשת נמנע מלאשר או להכחיש את האירוע והסתפק בהצהרה האומרת כי הרשת "מגנה גזענות ושימוש בשפה בלתי הולמת".You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת