סקוט דיסיק וסופיה ריצ'י לא מפספסים רגע אחד בימי הקיץ הלוהטים. הזוג עלה על המטוס הפרטי של דיסיק היישר למיקונוס ביוון, שם הם שהו במשך כל סוף השבוע.


דיסיק וריצ'י נהנים במיקונוס


דיסיק (35) החל את החופשה כשהעלה תמונה של ריצ'י באינסטגרם כשהיא יושבת במטוס הפרטי שלו ורשם "בדרך לתחנה הבאה". כשהגיעו ליעד, השניים החלו לנצל את מזג האוויר הקיצי והעלו תמונות מהבריכה. ריצ'י העלתה תמונה כשהיא לבושה במכנסיים שחורות ארוכות ובחלק העליון רק חזיית ביקיני. לאחר מכן העלתה תמונה של דיסיק כשהוא צופה לעבר הנוף המשגע.

החופשה לא יכלה להגיע בזמן טוב יותר עבור השניים, כאשר לפני חודש עבר הזוג משבר ופרידה קצרה. בחודש מאי נצפה דיסיק מפלרטט עם אישה מסתורית במסיבה של קניה ווסט. באותו סוף שבוע הודיעה ריצ'י כי היא עוזבת את הבית שלו. אולם מספר ימים לאחר מכן הם נראו מחובקים והכחישו את עצם הפרידה.


קורטני קרדשיאן עם הצמוד, יונס בנג'ימה


השניים יוצאים באופן רשמי החל מספטמבר בשנה שעברה, לאחר שדיסיק וקורטני קרדשיאן נפרדו. קרדשיאן (39)  עצמה גם נופשת בימים אלו באיטליה עם הצמוד, יונס בנג'ימה (25), ומסתבר שגם ארץ המגף שטופת שמש בימים אלו. קרדשיאן העלתה תמונה לוהטת עם בנג'ימה על יאכטה, במה שנראה כמו יום חם במיוחד. 

You Might Also Like

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת