בפרק חדש של הסדרה האינטרנטית "Red Table Talk", התוודתה ג'אדה פינקט סמית' (48) כי הייתה מכורה בעברה לסקס ואלכוהול. 

"ההתמכרויות היו קופצות לחיים שלי כל הזמן" אמרה הכוכבת ואשתו של וויל סמית', "כשהייתי צעירה, הייתי מכורה לסקס. חשבתי שסקס זה הפתרון לכל דבר". באשר למאבק באלכוהול היא חושפת כי "אני זוכרת שהגעתי לשפל המדרגה כשהבנתי שאני לבד בבית וכבר חיסלתי 2 בקבוקי יין. כשבאתי לפתוח את הבקבוק השלישי, אמרתי לעצמי 'תעצרי, את לבד בבית ואת כבר בבקבוק היין השלישי? יכול להיות שיש לך בעיה".


"אמרתי לעצמי שזה בסדר לרצות לעשות הרבה סקס, אבל מה הסיבה לכך?". פינקט סמית'


"ואז פשוט החלטתי להפסיק עם הכל" ממשיכה סמית', "זה מה שטוב בי- שאני יכולה להחליט דבר כזה ואני מקיימת. אמרתי לעצמי שזה בסדר לרצות לעשות הרבה סקס, אבל מה הסיבה לכך? זה מה שהייתי צריכה להבין". בתכנית נכחה גם אמה של סמית', אדריאן בנפילד-ג'ונס, שלעיתים גם מנחה לצידה של ג'אדה.

סדרת הרשת החלה בפייסבוק בחודש מאי, כאשר היא מציגה 3 דורות של נשים- ווילו, בתם המשותפת של וויל וג'אדה, ג'אדה ואמה אדריאן. בסדרה הן דנות בנושאים משפחתיים וחברתיים, ועשרות פרקים עוד מתוכננים עד הסתיו. 


עם הבעל, וויל סמית'


רק השבוע הגדיר משרד הבריאות העולמי את ההתמכרות לסקס כמחלת נפש. ד"ר ואלרי וון מהמחלקה הפסיכיאטרית ברויאל קולג', בריטניה אמרה כי בין 2 ל-4 אחוזים מאוכלוסיית בריטניה מכורים ליחסי מין. "זו התנהגות שרבים נוטים להסתיר, משום שמדובר בעניין אינטימי ומביש. הוספת ההתמכרות לרשימת המחלות של ארגון הבריאות העולמי מהווה צעד חשוב".

לקריאת הכתבה המלאה: http://www.hebrewnews.com/15b422324660a35b

You Might Also Like

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת