אחד הסמלים הגדולים של התפוח הגדול הולך להיעלם.


סמל שייעלם. הקופי שופ ביוניון סקוור


בית הקפה קופי שופ מהיוניון סקוור, שהפך אהוב והתפרסם בעקבות סדרת הטלוויזיה "סקס והעיר הגדולה" של רשת HBO, ייסגר ב-11 באוקטובר, לאחר 28 שנים במהלכן ישבו בו כוכבים קבועים כמו ג'וליאן מור וסוזן סרנדון. צ'רלס מיליט, אחת מהבעליו של המקום, בישר את החדשות העצובות ל-150 העובדים של מזנון היוניון סקוור, במהלך יום חמישי.

"הזמנים שלנו השתנו, דמי השכירות מאוד גבוהים ועכשיו שכר המינימום עולה גם הוא ויש לנו מספר עצום של עובדים", הסביר את ההחלטה. המקום היה משך שנים יעד אטרקטיבי גם לעובדים שרצו להיות בו, וידוע בשל המודל השאפתני עליו הוקם. "התחלנו עם לייב במקום, שכרנו את כל החברים שלנו לעבוד כאן ושמרנו על המגמה הזו", סיפר מיליט.

מבנה המקום מעוצב כמו בשנות ה-80, כסגנון ישן של מסעדה שלא עודכן במהלך השנים. הוא גם מעולם לא היה ידוע בשל שירות מעולה או קולינריה עילית. הביקורות על המקום היו מעורבות. היו מי שציינו כי "מדובר במקום לבראנץ' ממוצע שנשכח ליד היוניון סקוור. אם אתם רוצים לאכול מאוחר בלילה, זו לא אופציה נוראית אבל בהחלט לא מקום שעפים על איכות המזון שלו", נכתב עליו ברשת.

עם זאת, כאשר המקום נסגר באופן מזני בשל הפרות סטנדרטים סניטריים בשנת 2007, הסועדים היו מזועזעים וחיכו בקוצר רוח לחזור ולשבת בו. נעמי ווטס, שהייתה בהריון באותה התקופה, הייתה מהלקוחות הראשונים שהופיעו בו כשנפתח מחדש.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת