רבים מניחים שסוכני נסיעות יודעים להזמין חופשות, כפי שכולם יכולים לעשות דרך גוגל. אך כדאי לדעת שהם יכולים להציע הרבה יותר מזה. הנה אחדים מהיתרונות שהופכים את הזמנת חופשה דרך סוכן נסיעות למשתלמת.

ככל שתהיו נאמנים יותר כך תקבלו מהם שירות טוב יותר

השירותים הפופולריים ביותר שאפשר לקבל מסוכני נסיעות הם בניית תכנית לחופשה ומסלולי טיול, הזמנת מרכיבי החופשה וחיוב בעלויות. אך מסתבר שהם יכולים לסייע עם מידע משמעותי בתחומים שונים, שרבים לא יודעים.

סוכני נסיעות מקצועיים יכולים לסייע בפתרון כל קושי או בעיה שיכולים להיווצר במהלך כל נסיעה. בשיחת טלפון אחת ניתן לקבל מהם עזרה, כגון הזמנה של טיסה חדשה במקרה של ביטול או עיכוב ממושך; סיוע באיתור מקום לינה ברגע האחרון, במקרים של עיכוב במקום כלשהו או שינוי בתכנית הנסיעה; מעקב אחר מטען אבוד וכולי. בדרך כלל סוכני נסיעות יכולים לעזור גם אם לא מזמינים אצלם את מרכיבי החופשה מלכתחילה.

לצד שירותי הזמנת החדרים בבתי מלון וארגון של העברות לשדה התעופה וממנו, סוכן נסיעות יכול לארגן כל מרכיב בנסיעה, כולל מדריכים במדינת היעד שיתאימו לדרישות מסוימות, הזמנת שולחן במסעדה, הזמנת כרטיסים למופעים, לאתרים שונים ולמוזיאונים. מחיר התוספת נע בין 50 לכמה מאות דולרים, בהתאם למורכבות השירותים.

חשוב לציין, שככל שסוכני נסיעות מכירים את הלקוחות שלהם טוב יותר, כך הם יוכלו להתאים את שלל מרכיבי הנסיעה באופן אופטימלי לסגנון האישי, להעדפות ולדרישות. כך, למשל, אם הנוסע הוא טבעוני, סוכן נסיעות מקצועי ידע לאתר כתובות של מסעדות מתאימות.

הם יכולים לעזור לכם גם כשאתם לא בחופשה, סוכני נסיעות

אם יש יעדים נחשקים שחולמים לבקר בהם, ניתן לדרג אותם לפני סדר עדיפות ולעדכן את הסוכן. כך הוא יוכל לאתר חופשות בכל יעד בהתאם לתקופות המומלצות לביקור, בהתאם לאטרקטיביות של מחירים וכולי.

כדאי לזכור שסוכני נסיעות יכולים לעזור גם כשלא נמצאים בחופשה. אם מדובר בלקוח נאמן, סוכני נסיעות ישמחו לבצע הזמנות של שולחנות במסעדות, של כרטיסים לקונצרטים ואפילו של חדרי ישיבות לפגישות עסקים.

לסיכום, יש לציין, כי סוכני נסיעות מצפים לנאמנות בתמורה לשירות המצוין. ככל שנצמדים לסוכן מסוים, כך מקבלים טיפול טוב יותר.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת