נראה שבת-הים הקטנה ליוותה אותנו מאז ומעולם ושהיא אף פעם לא תעזוב. הגרסה החדשה לסיפורה הסוחף, שכתב וביים בלייק האריס, צפויה להגיע לבתי הקולנוע ב-17 באוגוסט. הפעם מדובר בסרט פעולה עתידני מז'אנר הרפתקאות הפנטזיה, המבוסס על הרומן המקורי של הנס כריסטיאן אנדרסן. הסרט המשפחתי מציג טוויסט מעניין בעלילה, אך כדי לא להרוס לכם את ההפתעה לא נחשוף פרטים בעניין ורק נציין שמדובר ב"זנב".

שוב היא כאן, בת הים הקטנה

שירלי מקליין המופלאה, מגלמת את תפקיד הסבתא, שמספרת לשתי נכדותיה את סיפורה של בת הים הקטנה. למרות גילן הצעיר הבנות לא מאמינות בסיפור, עד שסבתא מספרת להן את הגרסה שלה, על עיתונאי ואחותו הצעירה, שמגלים יצור קסום ומאמינים, כי המדובר בבת הים הקטנה.

גרסת 2018 מגיעה עם טוויסט שקשור בזנב

העיתונאי הצעיר, קאם האריסון, שלא מצליח להתפרנס יוצא יחד עם אחותו, אל, לחפש סיפור מעניין בקרקס. שם הם פוגשים בבת הים היפה כשהיא לכודה במיכל זכוכית. הם מופתעים כשהיא מופיעה לפניהם כאישה עם רגליים. השניים לומדים על נבואה, שמספרת על ילדה קטנה שנולדה על היבשה ובורכה בלב של בת ים. העלילה צוברת תאוצה, כשהנבואה מתגשמת והשניים נקלעים למזימה אפלה של מכשף.

לצדה של מקליין מככבים בסרט גם פופי דרייטון בתפקיד אליזבת' בת הים, וויליאם מוזלי בתפקיד קאם האריסון ולורטו פרלטה בתפקיד, אל.  

היא עוד תשוב, בת הים הקטנה

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת