את המוצרים 31,000 המוצרים שתמצאו בספארו-מארט אפשר למצוא בכל סופרמרקט, רק שבגרסה של האמנית, לוסי ספארו, הם הרבה יותר רכים, נעימים וחמודים. לטובת מי שעדיין לא שמעו על הסופרמרקט בו כל המוצרים עשויים מהחומר 'לבד' - בד לא ארוג, נספר כי מדובר בתערוכה מופלאה, Felt Convenience Store, שכבר כבשה כמה יעדים מרכזיים בעולם, כולל לונדון שבבריטניה, באזל שבשוויץ, ניו יורק, מיאמי, מונטריאול וקוויבק שבקנדה. כעת, היא הגיעה אל הצד המערבי של הארצות הברית, עם חנות שלמה שתפעל עד סוף חודש אוגוסט במלון Standard, בלוס אנג'לס.

מוצרים שיש בכל סופרמרקט, רק בגרסה רכה, נעימה וחמודה יותר. לוסי ספארו

ספארו היא אחד האמנים המרתקים והמקוריים ביותר הפועלים כיום בבריטניה. האמנות שלה מוזרה אך חתרנית, כשהיא מפתה את הקהל ביצירותיה הרכות והססגוניות שמעודדות מגע. זאת, לפני שהם נחשפים להערותיה של האמנים על נושאים שונים השנויים במחלוקת. בשנת 2014, כבשה ספארו את העולם בסערה, עם פתיחתו של אחד מהמייצגים שלה בפינת רחוב באיסט אנד של לונדון, כשהתורים השתרכו לאורך רחוב שלם והוא זכה לסיקור בכלי תקשורת רבים. המייצג עסק בנושאים של פיקוח על הנשק ובריאות הנפש. האמנית הציגה את מסירותה לעיסוק בנושאים מסוימים, כשיצרה חנות שלמה לאביזרי סקס, שכללה כל פריט אפשרי שניתן למצוא בחנויות כאלה, ואפילו מופעי חשפנות – הכל, כמובן מלבד, רך, נעים וחייכני.

לא גורם להשמנה, סוכרת או סרטן, מוצרי המזון הכי חמודים בעולם

בשנת 2016, לכבוד יום הולדתה ה-90 של המלכה אליזבת', הזמין ה-BBC את ספארו ליצור את תכשיטי הכתר מלבד רך. בשנה שעברה הגיעה האמנות של ספארו גם לארצות הברית, עם חנות מלאה בכ-9,000 מוצרים או ליתר דיוק, יצירות אמנות. החנות שהיתה אמורה לפעול במשך כחודש נאלצה להיסגר כעבור שבועיים בלבד, לאחר שכל המוצרים אזלו. רבים המתינו בתורים ארוכים במשך שעות על מנת לבקר בחנות.

החנות ומוצריה הפכו לטרנד בכל רחבי ניו יורק, כשהם הופיעו בכל מקום, אפילו על גבי מסכי הענק שבטיימס סקוור. התחושה היא שספארו החליטה לפתוח סופרמרקט משלה ולמכור מזון שרק נראה אמתי. אך בפועל, מדובר במוצרים רכים מצופים לבד צבעוני שיוצרו בעבודת יד.

בצלצלים, בננות ותפוחי אדמה מחייכים

בחנות שפועלת כעת בלוס אנג'לס אפשר למצוא כל מוצר שקיים על המדף, כולל גלידות בן אנד ג'ריס, מאק אנד צ'יז של חברת קרפאט, חטיפי ממתקים, חומרי ניקוי, מזון קפוא, פירות, ירקות, חלב, בשר, דגני בוקר וכל מוצר אחר שאפשר להעלות על הדעת.

אפילו הכספומט, המקפיא והמקררים שבחנות הם חלק מיצירות האמנות של ספארו.

מחירי המוצרים משתנים בין אחד לשני, כגון מגש סושי נמכר ב-10 דולרים, חטיפי ממתקים נמכרים ב-35 דולר ובקבוקי וויסקי וג'ין נמכרים ב-65 דולר. באחורי החנות אפשר למצוא גלריה עם מוצרים במהדורות מוגבלות ומוצרים מיוחדים שיש רק עותק אחד מהם.

האמנות נמצאת בכל פינה בחנות, אפילו בכספומט

החנות פתוחה מדי יום בין השעה 11 בבוקר לשעה 9 בערב. סגור בימי שני.

כתובת: 550 South Flower, Los Angeles
טלפון: 213.892.8080
אתר: http://www.sewyoursoul.co.uk/

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת