החוויה הבאה מאפשרת לכל המשפחה לחקור יחד את ההיסטוריה המורכבת של הקרוקודילים, במסגרת התערוכה החדשה, Crocs: Ancient Predators in a Modern World, שזוחלת בין קירות מוזיאון המדע של בוסטון. עד ה-3 בספטמבר המבקרים במתחם המוזיאון מוזמנים לבקר באולמות התערוכה ולהתקרב באופן אישי לקבוצת הזוחלים הידועים לשמצה, שריתקה את האנושות במשך דורות רבים.

הם כאן כבר 200 מיליון שנה. בואו ללמוד מדוע כדאי שישארו

במשך למעלה מ-200 מיליון שנה, חיים הקרוקודילים ברווחה על פני כדור הארץ. הקבוצה המגוונת כללה בעבר כמה זנים מרתקים, כגון טורפים דוהרים, עופות טורפים וטורפי מים שנראו כמו דולפינים.

לעומת הטורפים הפרהיסטוריים האלה, קרוקודילים בעידן המודרני יכולים לבלות את כל חייהם על שפת המים. הטורפים המוסווים האלה בעלי גוף קשיח, חושים חדים וכוח פיסי מדהים. הם מנהלים חיי חברה מסובכים ומתקשרים ביניהם באמצעות גרגורים וצלילים של תנוחות גוף. הם נלחמים על טריטוריה, עסוקים בטקסי חיזור ממושכים ומעניקים לצאצאיהם טיפול הורי רך.

הקרוקודילים נמצאים בטבע בטווח גודל של החל מחיות יער זעירות ועד לטורפי ענק שיכולים לאכול אפילו בופאלו ולעתים גם אנשים. בעולם הנשלט על ידי בני אדם, עתידם של הקרוקודילים תלוי בנכונות האנושית לחלוק מקום עם בעלי חיים אלה.  

טורפים ידועים לשמצה שריתקו את האנושות במשך דורות רבים, קרוקודילים

בתערוכה, באמצעות טכנולוגיות מדע חדשניות ומייצגים אינטראקטיביים, ניתן ללמוד מדוע חשוב לשמור על הטורפים האלה.

כתובת: Museum of Science, Science Park, Boston, MA
טלפון: 617.723.2500
אתר: www.mos.org/exhibits/crocs

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת