מקרה מוזר התרחש במסעדה בניו יורק לפני מספר ימים, כשאדם התחבא בתוך מקפיא ואיים על עובדים שנכנסו למקום באמצעות סכין. תוך כדי האירוע, האיש - שסובל ממחלת נפש - לקה בליבו ומאוחר יותר מת. היום התפרסמו פרטים מפתיעים על ההרוג ומתברר כי הוא היה חשוד בשני תיקי רצח ואלימות ישנים  (cold case) וכי הוא שוחרר מהכלא מספר ימים לפני שהגיע לניו יורק ומת.

האירוע התרחש ביום ראשון במסעדת שרהבת'ס בשדרות אמסטרדם במנהטן, סמוך לרחוב 80. האיש, קרלטון אנדרסון בן ה-54 צרח "סור מעליי שטן" בעת שחטף סכין והחל לדהור לעבר העובדים. עובדי המסעדה הצליחו להרגיע אותו, אולם אז הוא לקה בדום לב. המשטרה פתחה אז בחקירה והודיעה שהאיש הוא תושב אריזונה, וכי אין ביכולתם להסביר מה עשה בניו יורק או במקפיא.

התוקף. השתחרר מהכלא רק ימים לפני התקרית

מאז החקירה נמשכה והיום הודיעו הרשויות כי מספר ימים לפני שהגיע לניו יורק, השתחרר הנדרסון מבית כלא בבוסטון. עוד פורסם כי אנדרסון ריצה בעבר מאסר על עבירות סמים ונשק וביקש לקצר את עונשו בתמורה למסירת מידע על רצח כפול שהתרחש בבוסטון בשנת 1988. הוא הפיל אז את האשמה על שני גברים, שכבר לא היו בחיים.

מאז הוא סיים לרצות את מאסרו, אבל בינתיים חוקרים בבוסטון פתחו מחדש תיק הרצח הקר בשנת 2014 וגילו שהכדורים תואמים לאקדח שהיה מעורב בירי קטלני במיאמי. הירי הזה בוצע לאחר ששני החשודים בבוסטון כבר לא היו בין החיים. אנדרסון, לעומת זאת, כבר היה אדם חופשי. הוא נעצר בשנת 2017 בסיינט לואיס  והוסגר למשטרת בוסטון.

הוא שוחרר מהכלא מספר ימים לפני שמת במסעדה בניו יורק בעקבות בעיות בראיות שהוגשו נגדו. חוקרי המשטרה מעריכים כעת כי הוא נכנס למסעדה בניסיון לגנוב משם אוכל והופתע על ידי העובדים שהגיעו למקום.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת