ג'אז מגניב, בלוז נרגש, אינדי רוק, פופ ופופ קוריאני, היפ הופ וגם בירה ממבשלות בוטיק צפויים לזרום בכוון שלכם בסוף השבוע הקרוב, אם תישארו באזור לוס אנג'לס.

שלושה ימים של פופ קוריאני בלוס אנג'לס 

לוס אנג'לס
בין ה-10 ל-12 באוגוסט יתקיים פסטיבל Kcon, הלא הוא כנס ופסטיבל המוסיקה הגדול ביותר בעולם לאוהדי מוסיקת הפופ הקוריאני. הוא כולל מפגשים עם מפורסמים בתחום כמו גם פאנלים וסדנאות על התרבות הקוריאנית, אוכל, אופנה ועוד הפתעות.

מחיר: החל מ-15 דולר לכניסה; החל מ-60 דולר להופעה. הכניסה חופשית לילדים מתחת לגיל שנתיים.
כתובת: Staples Center and the Los Angeles Convention Center
טלפון: 213.741.1151

קרפינריה
ב-11 באוגוסט, החל מהשעה 12 וחצי בצהריים, יוכלו להצטרף כל מי שעברו את גיל 21 לאירועי חגיגות תרבות הגלישה ומבשלות הבירה, Surf ‘n’ Suds, ב-Carpinteria State Beach. המשתתפים בשמחה יוכלו לטעום יותר מ-200 סוגי יין, בירה וסיידר, שייצרו יותר מ-75 מבשלות, יקבים ויצרני סיידר. כל זאת, כשברקע מנגנים מוסיקה חיה. כל ההכנסות מהאירוע יוקדשו לקרן Young and Brave, שמסייעת לצעירים להילחם במחלת הסרטן.

מחיר: 50 דולר.
טלפון: 805.448.7070

רדונדו ביץ'
שני אירועים, שיתקיימו ב-Redondo Beach Pier ב-11 באוגוסט, יכולים להפוך את היום למהנה במיוחד: יוגה על Octagon ו-Summer Music. באירוע היוגה מוזמנים להשתתף מתאמנים מכל הרמות. מומלץ להצטייד במחצלות יוגה, מגבות ומים. במהלך האימון אפשר לצפות בשקיעה מן המזח ולהאזין למוסיקה שינגנו חברי הרכב אינדי רוק.

ההשתתפות בשני האירועים חופשית. תרומות יתקבלו בברכה ויועברו לארגון המקומי לתמיכה בחולי סרטן.

טלפון: 310.376.3550

אידילווילד
ההצעה הזו מזמינה להקשיב למופעי בלוז, ג'אז ורית'ם אנד בלוז במסגרת מופעי Jazz in the Pines, ה-25 במספר, שיתקיימו ב-11 וב-12 באוגוסט, ב-Idyllwild Arts campus. המופעים מפגישים את הקהל עם אמנים צעירים וחדשים וגם עם כאלה מקצועיים ובשלים, כגון Pete Escovedo Orchestra, Azar Lawrence Experience, Graham Dechter Quartet ו-American Idol star Casey Abrams.

מחיר: 85 דולר לכרטיס. הכניסה חופשית לילדים מתחת לגיל 18 ברכישת כרטיס למבוגר.
טלפון: 951.659.2171

אירועי Jazz in the Pines, אידילווילד

בוורלי הילס
אחת החוויות המהנות, שמציעים במרכז וואליס אננברג לאמנויות הבמה ב-12 באוגוסט, מעודדת משפחות לשבור את הרצפה עם ריקודי היפ הופ ודאנס. מדובר על כיתת הריקוד של השחקנית והמורה לריקוד זוכת פרס האמי, דבי אלן. עם הליווי המקצועי של אלן, כולם מוזמנים ליהנות מכיתת ריקוד אנרגטית ותוססת, שמתאימה לכל הגילאים ולכל הרמות.

הכניסה חופשית.

טלפון: 310.746.4000

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת