למען הסדר הטוב, כדאי להזכיר שהזמן לצפות במחזמר, The Boys in the Band, בניו יורק, הולך ואוזל. למעשה נותרו ימים בודדים, משום שב-11 באוגוסט צפויות להסתיים ההופעות בסדרה הנוכחית, בתיאטרון Booth. יחד עם הסדרה מסתיימות חגיגות יום ההולדת ה-50 למחזה המקורי של מארט קראולי משנת 1968.

חוגגים יום הולדת 50 למחזמר, Boys in the Band

המחזה מספר על חבורת גברים הומוסקסואליים, שמתאספים בדירה בעיר ניו יורק, על מנת לחגוג יום הולדת לחבר. אחרי שהשילוב בין המשקאות לבין המוסיקה מתחיל להשפיע, הערב הופך למעין זירה בה נחשפים השברים שנושאים את מערכות היחסים שבין החברים וגם כאב הלב שהם גורמים זה לזה. האירוע מערער את הסולידריות שלהם ומאיים עליה.

בחגיגה הזו לוקח חלק קאסט יוצא מן הכלל, שכולל את ג'ים פרסונס האגדי, הלא הוא שלדון מסדרת הטלוויזיה זוכת הפרסים, "המפץ הגדול", שמגלם את מייקל; זקרי קווינטו שמגלם את הארולד; מאט בומר שמגלם את דונלד; אנדרו רונאלס שמגלם את לארי; צ'ארלי קארבר שמגלם את קאובוי; רובין דה ג'סוס שמגלם את אמורי; בריאן האטצ'יסון שמגלם את אלן; מייקל בנג'מין וושינגטון שמגלם את ברנרד; וטוק וו'טקינס שמגלם את האנק.

 כך הם נראו פעם. חברי קאסט המחזמר הראשון 

אחרי רשימה עתירת כישרונות כמו זו לא כדאי לפספס הזדמנות לצפות באירוע הבימתי הזה, שחוגג מאורע של פעם ב-50 שנה. עם משחק תיאטרלי אמתי וטעון, המחזה סייע בהצתת מהפכה באשר לחיי גברים הומוסקסואליים, באמצעות הצבתם על הבמה, כשהם נטולי שיפוטיות או הצדקות, בתקופה בה העולם לא היה מוכן לקבל אותם באופן מלא. עצמת המחזה לא פגה והוא עדיין רלוונטי מאוד היום כמו בפעם הראשונה בה הועלה.

כתובת: Booth Theatre, 222 West 45th St., New York
טלפון: 212.239.6200
אתר: http://boysintheband.com/

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת