נפתח באחת ההמלצות של רבים מהדיאטנים ומומחי התזונה הבריאה: קנו בלנדר. אם אתם מעוניינים להוריד במשקל ולשמור על תפריט בריא כדאי להתמקד במה שניתן לאכול על מנת להצליח בכך. אחד מסוגי המזון המומלצים הוא שייק או סמות'י, שמאפשר לשלב בתוכו מגוון מוצרי מזון, בעיקר פירות וירקות, וליצור במהירות ארוחה בריאה, טעימה ומזינה.

פשוט, קנו בלנדר ותרזו בהנאה

פשוט מוסיפים לכוס הפלסטיק של הבלנדר את הפירות והירקות הבריאים, עם מים, מי קוקוס או חלב רזה, מערבבים הכל ונהנים מהתוצאה. מגוון האפשרויות לשילוב בין מרכיבי הסמות'י הוא אינסופי ותלוי בעיקר בטעם האישי.

אפשר לבחור מזונות מסוימים על מנת ליצור מרקמים, טעמים, ערך תזונתי וצבע, על מנת להכין סמות'י שיהפוך לפינוק אמתי. פירות, ירקות, אבקת חלבון, שיבולת שועל, אגוזים, זרעים, ביצים טריות, חלב, שמן מסוגים שונים, עשבי תיבול ותבלינים, הכל יכול להיכנס לתוך הבלנדר ובקלות להפוך למשקה נפלא.

בריא, טעים ופונקציונלי, משקה סמות'י

אפשר לנסות להכין שילובים ומתכונים לשם מטרות שונות. בנוסף, אם אוהבים פחות סוג מסוים של ירק או פרי, אפשר להוסיף אותו לתערובת ולאכול אותו מבלי להרגיש בטעם.

יש לציין, שחשוב להיזהר מצריכה של יותר מדי קלוריות. כשמכינים סמות'י יש לקחת בחשבון את כמות הקלוריות של כל מרכיב על מנת לשלוט בסך הסופי של המשקה כולו. כך, למשל, סמות'י עם חלב, חמאת בוטנים, בננות אגוזים ואבקת חלבון הוא, למעשה, ארוחה לכל דבר. לכן מומלץ שלא לשתות אותו לצד ארוחת צהריים מלאה.

תות בננה: הסמות'י הקלאסי

הכנת סמות'י עם המרכיבים הנכונים יכולה לסייע לשלוט בצריכת הקלוריות היומית, לשמור על תפריט מאוזן ובריא ולזרז את תהליך הירידה במשקל.

לסיום, נסכם עם אחת ההמלצות של רבים מהדיאטנים ומומחי התזונה הבריאה: קנו בלנדר.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת