אתם מוזמנים לבחור בין שני מחזות של ויליאם שייקספיר, "נשות וינדזור העליזות" ו"אגדת חורף", עמם יופיע צוות השחקנים של ארגון, Shakespeare by the Sea, ב-25 מקומות שונים, עד ה-18 באוגוסט, באזור לוס אנג'לס.


הכניסה חופשית וכולם מוזמנים, פסטיבל Shakespeare by the Sea   

הארגון, שהוקם בשנת 1998, פועל ללא מטרות רווח, בהובלת המנהלת האמנותית, ליסה קופי. שיתופי פעולה עם ארגונים עירוניים שונים אפשרו לארגון להציע לתושבים לצפות במחזות בחינם. העונה הראשונה זכתה להצלחה כבירה עם יותר מ-3,000 אנשים שהגיעו לצפות בתשע הופעות, במתקן שיצא מכלל שימוש בפארק. מאז הצלחתו של הארגון הולכת ומתרחבת, כשהעונה הנוכחית נמשכת עשרה שבועות: ארבעה שבועות בסן פדרו ושישה שבועות באולמות ברחבי אורנג' קאונטי, ונטורה קאונטי ולוס אנג'לס.

אירועי פסטיבל הקיץ חינמיים ומיועדים לכולם, ללא קשר לגיל, גזע, מעמד סוציו-אקונומי או מקום מגורים. המטרה של הפעילות היא לייצר כור היתוך. מדובר באירוע החינמי היחיד שמיועד לכל תושבי המפרץ, לוס אנג'לס והמחוזות אורנג' וונטורה. המטרה של צוות הארגון היא להעשיר את חייהם של אנשים, בני נוער ומשפחות, המרכיבים קהילות מגוונות. מאז הקמתו, גדל הארגון והתרחב כארגון אמנותי המהווה חלק אינטגרלי מהפעילות התרבותית של תושבי סן פדרו ודרום המפרץ. הדבר בא לידי ביטוי בכך, שלפסטיבל הקיץ החינמי של הארגון עדיין יש תפקיד מרכזי במסגרת פעילותו ובכך שהאירועים הפכו למסורת בה משתתפות אלפי משפחות מאזור דרום קליפורניה.

בואו להעשיר את חיי התרבות שלכם בפסטיבל Shakespeare by the Sea

כתובת: מקומות שונים.
טלפון: 310.217.7596
אתר: www.shakespearebythesea.org

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת