כל הכרטיסים להופעה הקרובה של אד שיראן בסן פרנסיסקו אזלו. אך אל ייאוש הזמר הלוהט צפוי להגיע להופעה נוספת גם ב-21 באוגוסט, כשהפעם הוא גם יארח את ההרכב, Snow Patrol.

הפעם אל תתמהמהו עם רכישת הכרטיסים. שיראן 

המוסיקה המשובחת שמייצר שיראן הבריטי בשנים האחרונות העלו את האלבום שלו, Divine, לדרגה של שובר קופות, מה שבא לידי ביטוי גם באצטדיונים ברחבי ארצות הברית. מעמדו של שיראן, כאחד מהזמרים-כותבי השירים הגדולים ביותר שפועלים בסצנת המוסיקה הבינלאומית, זכה לחיזוק בולט עם אלבומו השלישי, שכולל את הלהיטים שלו Castle On The Hill והלהיט זוכה פרס הגראמי Shape Of You.

הצלחתו של שיראן הביאה אותו לעלות אל ראש המצעדים בכל רחבי העולם, תוך שהוא מזרים את הצלילים העדינים של הפופ האקוסטי שרק מטפחים את הקרקע לרית'ם אנד בלוז שהוא משלב ביצירות שלו.

הצלחה שבאה לידי ביטוי גם באצטדיונים בכל רחבי ארצות הברית, אד שיראן

שיראן הפך מתלמיד בית ספר חנון לבחור ג'ינג'י לוהט שמופיע ברשימות הכוכבים העכשוויים הגדולים בעולם. מאז שהיה ילד נמשך שיראן ליצירת מוסיקה וכשהגיע הרגע הוא החל לכתוב ולהקליט את היצירות שלו בנמרצות. עם מלודיות חמימות, מילים ליריות שיכולות להכאיב, חצה שיראן את סצנת הפולק היפ הופ והגיח מצידה השני כאמן מרכזי, שהכרטיסים להופעות שלו נמכרים במהירות מרשימה.

מחיר: החל מ-100 דולר.
כתובת: Lot A - AT&T Park, 24 Willie Mays Plaza, San Francisco CA
טלפון: 415.972.2000
אתר: www.san-francisco-theater.com

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת