אחד המאפיינים המעניינים בסצנת האמנות של מיאמי היא גלריות האמנות של העיר. נראה שלאחרונה יצירות האמנות והתערוכות המשובחות מגיעות דווקא אל החללים הפרטיים והקטנים יותר. גם ההצעה הנוכחית מכוונת אל אחד ממתחמי האמנות בעיר, Rubell Family Collection Contemporary Arts Foundation, ומפנה את תשומת הלב אל תערוכה מעניינת שכדאי לראות לפני שהיא נסגרת ב-25 באוגוסט.

עידן בו האנושיות מוגדרת מחדש, Still Human

בזמן שאתם מצלמים עוד סלפי ומעלים עוד פוסט ברשתות החברתיות, התערוכה, Still Human, מתעמתת עם התוצאות הסבוכות של המהפכה הדיגיטלית וההתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות; תוצאות שהגדירו מחדש את המצב האנושי. עשרים וחמישה אמנים שיצרו באמצעות מגוון רחב של מדיומים פונים אל הצופה על מנת לעורר ולחבר אותו אל הבינה המלאכותית, הביוטכנולוגיה, הביו-אתיקה, ההתיישנות המתוכננת, התשוקה המהונדסת באמצעות הטכנולוגיה, הפיקוח וההשגחה, הצדק החברתי והקיום הווירטואלי.  

כל זאת או בפרפרזה ליובל הררי ששאל באופן כזה ואחר: האם יש דבר כלשהו ביקום שלא ניתן לצמצמו למידע? האם האלגוריתם של הלא מודע יוכל סופסוף לעלות ולצוף אל האינטליגנציה המודעת בתהליך משימות עיבוד המידע במודע? מה אם הכל יאבד באמצעות החלפת האינטלקט וההכרה באלגוריתם של לא מודע עליון?

בואו לעסוק בשאלות קיומיות, Still Human

המתחם פתוח בימי רביעי עד שישי בין השעות 10 בבוקר ל-5 וחצי אחר הצהריים.

מחיר: 10 דולרים לכרטיס, 5 דולרים לסטודנט או לאזרח ותיק (מעל גיל 65), חינם למבקרים מתחת לגיל 18.
כתובת: 95 NW 29 ST, Miami
טלפון: 305.573.6090
אתר: https://rfc.museum/

Still Human התערוכה

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת