טיול של תושב פלורידה לניו יורק הסתיים בצורה טראגית ואלימה. סאבור סאבו, בן 35 מבוקה ראטון, הותקף בקווינס במהלך סוף השבוע וסבל מפציעה קשה בראשו. אתמול דווח כי הוא לא שרד את הפגיעה והלך לעולמו. המשטרה מחפשת אחר התוקף.

התקרית התרחשה בשעות הלילה ביום ראשון, ברחוב 29 ליד 41 אווניו בלונג איילנד סיטי. סאבו - שכפי הנראה היה בגילופין - נקש על ג'יפ לבן שבו נהג התוקף. הנהג יצא מהרכב ומיד התפתח ויכוח בין השניים. הרוחות התלהטו והנהג הכה את סאבו בפניו. סאבו עף מעוצמת הפגיעה וראשו פגע במדרכה, מה שהחמיר את הפציעה. הוא איבד את הכרתו במקום.

הקורבן. הגיע לחתונת אחותו

הנהג נכנס לרכבו ונמלט מזירת הארוע. הקורבן נלקח לבית חולים על ידי כוחות הצלה שהגיעו למקום. הוא אושפז במצב קריטי ונע בין חיים למוות, עד שמת ביום שלישי.

סאבו הגיע לניו יורק כדי להשתתף בחתונת אחותו החורגת. הוא יצא מהמלון בו התארח אחיו בלונג איילנד סיטי וחיפש את ההסעה שהזמין, כשנתקל בנהג שתקף אותו. אחד מקרובי משפחתו של סאבו הסביר כי הוא נקש על שמשת הרכב בנסיון להבין האם מדובר בהסעה שלה חיכה.

התוקף, כאמור, נכנס חזרה לרכבו ונמלט מזירת הארוע. החוקרים לא יודעים עד לרגע זה מיהו התוקף והמשטרה ממשיכה בחיפושיה אחר החשוד.


"אני מקווה שימצאו את הרוצח ויעמידו אותו לדין" אמר אחד מעמיתיו של סאבו, ג'וש גילון. "זה היה מעשה מטומטם. יש לו משפחה גדולה והם שבורי לב עכשיו" הוא הוסיף.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת