בנאומו הגדול הראשון מול נציגי משרד החינוך ובתי הספר בעיר, פרס הבוקר אוסטין בטנר את משנתו והבטיח לסייע למנהלים ואף ציין שהוא מפציר בהם לעשות הכל לטובת התלמידים. בטנר, שרק לאחרונה נכנס לתפקיד החשוב, אמר כי מערכת החינוך השנייה בגודלה בארה"ב עתידה להיכנס לתקופה של "פשטות ומיקוד", וזאת במקום "לרדוף אחר תיקונים מהירים ותוכניות חדשות", לדבריו.


אוסטין בטנר, מפקח משרד החינוך החדש (צילום: משרד החינוך במחוז לוס אנג'לס)


"אנחנו חוזרים לבסיס", אמר בטנר בפתיחת דבריו מול קהל גדול בתיכון הוליווד (Hollywood High School). "המטרה שלנו תהיה לוודא שכל מוסד לימודי הוא מקום נהדר ללמוד וללמד, בניגוד למצב כיום", הוא אמר. מדובר בנאום מסורתי בעבור איש החינוך שמכהן בתפקיד זה, ומטרתו לדבר אל כלל הקהילה ולא רק הנוכחים במקום. 

מול בטנר ניצבות בעיות גדולות, ביניהן הכעס הרב שחשים המורים בגין שכרם, בעיות תקציביות בכל המחוז ורף ההישגים הנמוך של התלמידים. חרף העובדה כי ציין את הבעיות הכלכליות, בטנר לא סיפק הסבר מפורט כיצד הוא מתכנן לטפל בבעיה. 

בטנר השיק במהלך הנאום קמפיין חדש ובו ספורטאים יקליטו הודעות מוטיבציה שיישלחו לתלמידים שלא הגיעו לבית הספר באותו היום, וזאת כחלק מההבטחה לשפר את נושא זה. דוק ריברס, מאמנה של קבוצת הכדורסל, הקליפרס, הגיע לתיכון כדי לתת דוגמה להודעה מסוג זה.


בטנר במהלך אחד הביקורים שערך אצל תלמידיו (צילום: משרד החינוך במחוז לוס אנג'לס)


המפקח החדש אף זכה לתשואות כאשר ביקש מהמנהלים והמורים לקום כל יום עם "תחושה של משהו דחוף", לדבריו. עוד אמר כי "עלינו להתרכז במתן התוצאות הטובות ביותר בעבור התלמידים, ולא בבירוקרטיה. התשובות נמצאות בתוך הכיתות ובתוך בתי הספר. מעולם לא פגשתי מנהיג דגול המבקש רשות להנהיג", סיכם בטנר.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת