חברת התקשורת ורייזון הודיעה אתמול (ד') על שיתוף פעולה חדש ובלעדי עם ענקית הטלפונים והמחשבים, אפל. לקוחות ורייזון אשר יצטרפו למסלול החדש, "Verizon Unlimited", יקבלו גישה לשירות המוסיקה של אפל, "Apple Music", לשישה חודשים ללא תשלום. החל מה-16 באוגוסט, לקוחות מסלול זה יקבלו גישה מלאה, ללא פרסומות, לשירות הפופולארי.


שירות "Apple Music" (צילום: Shutterstock)


לקוחות של Apple Music אשר כבר עתה מנויים למסלול Unlimited של ורייזון יוכלו גם כן לקבל שישה חודשים בחינם, כך אמרה דוברת החברה, היידי פלאטו. "שיתוף הפעולה נותן ללקוחות שלנו בדיוק את מה שהם רוצים: שירות המוסיקה הטוב ביותר בשוק, ביחד עם תוכנית גלישה ללא הגבלה", כתבה החברה בהודעה שפורסמה אתמול.

עוד הסבירו נציגי ורייזון כי מדובר בפרויקט הרציני הראשון של שתי החברות, אך לא האחרון. כזכור, שירות המוסיקה של אפל מתחרה בחברת ספוטיפיי, לה 83 מיליון משתמשים. עם זאת, Apple Music הפך בשנה האחרונה לאחד ממקורות ההכנסה הטובים ביותר של החברה, וזאת לאחר שלאחרונה חצתה את רף 50 מיליון המשתמשים. 


חברת ורייזון (צילום: Shutterstock)


כתגובה לשיתוף פעולה זה, היום (חמישי) הודיעה חברת סמסונג על שיתוף פעולה על ספוטיפיי. עם זאת, פרטים רבים לא נמסרו אודות הפרויקט.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת