קל לשכוח את הרגעים היפים של הטיסה – לראות אגמים ופסגות הרים מגובה של אלפי פיט; כשנרדמים בבוסטון ומתעוררים כמה שעות לאחר מכן בלונדון או ברומא – כשהנדחסים אל בין שורות הכיסאות הצפופים לשעות ארוכות ונדרשים להוסיף תשלום על הכבודה ששולחים אל בטן המטוס.

שירות לקוחות איכותי יותר ופינוקים בסטייל לפני הטיסה

אך יש כמה דרכים שיכולות לשפר את הטיסה עוד לפני שהיא יוצאת לדרך. אחת מהן כוללת גישה לאחד הטרקלינים שבמתחם שדה התעופה. שם אפשר להירגע ולהמתין לטיסה ביתר נוחות.

בהתחשב בכך שבשנים האחרונות אזורי ההמתנה בשדות התעופה כוללים גם מסעדות יוקרה מעוצבות ונעימות, שקעים ונקודות להטענת המחשב והטלפון, אזורי משחק לילדים ועוד מתקנים שמסייעים לנוסעים לפני העלייה למטוס, לעתים ההמתנה בחלל הציבורים יכולה להיות נעימה יותר מאשר בטרקלין צפוף עם שקעי חשמל שבורים.

טיסה נעימה עוד לפני שעולים על המטוס

בכל זאת, מה שמקבלים לעתים קרובות בטרקלין הוא שירות לקוחות איכותי יותר, שירותים נקיים ועמוסים פחות וגם חטיפים ושתייה ללא תשלום. אם כרטיסי הטיסה לא מאפשרים גישה לטרקלין ולא מעוניינים לשלם דמי חבר שנתיים, מומלץ לבחור בחברת כרטיסי אשראי שכוללת גישה לאחד הטרקלינים שבשדה התעופה ממנו טסים בתדירות גבוהה.

ישנן חברות שמספקות גישה לטרקלינים בהם מספקים גם ארוחות שלמות או הנחה על ארוחות במסעדות בשדה התעופה כולו; הנחות על אירוח בבתי מלון של רשתות מסוימות; והנחות ברכישות כרטיסי טיסה.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת