טיסה 621 של חברת התעופה האיטלקית "אליטליה" המריאה אתמול (חמישי) אחר הצהריים מנמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס (LAX) לעבר נמל התעופה ע"ש לאונדרו דה וינצ'י שבפאתי רומא, אך התפרעותו של נוסע גרם למטוס לבצע נחיתת חירום בעיר סולט לייק סיטי. נציג של נמל התעופה בעיר מסר שהנוסע היה "פרוע ביותר", אך סירב לפרט מעבר לכך.


כוחות שיטור מגיעים אל המטוס, אתמול בסולט לייק סיטי


היות שמדובר במטוס גדול שהיה בתחילת הטיסה, הוא נאלץ לחוג מעל לצפון יוטה כדי להיפטר מהכמות הגדולה של הדלק. בהגעתו אל רחבת החנייה בנמל, כוחות האבטחה והמשטרה המקומית פשטו על המטוס ועצרו את הנוסע. המטוס המריא שוב בדרכו אל עבר בירת איטליה, אך נוסעים רבים התלוננו על כך שהם יחמיצו את טיסת ההמשך שלהם.

בהמשך התבררו נסיבות האירוע, והחשוד ככל הנראה טס ביחד עם הוריו. מסיבה שאינה ברורה בשלב זה, הוא החל לאיים על אמו ואף ניסה לחנוק אותה. חרף העובדה שהרשויות לא מסרו פרטים אודות החשוד, נוסעים סיפרו כי מדובר בגבר צעיר, בשנות ה-20 לחייו. 


נתיב הטיסה של המטוס, אתמול מעל שמי ארה"ב (צילום: FlightRadar24)


הנוסעים בודקים אפשרויות נוספות בזמן ההמתנה על הקרקע בסולט לייק סיטי (צילום: מירב יעקב)המטוס נאלץ לחוג מעל העיר כדי להיפטר מעודף הדלק (צילום: FlightRadar24)You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת