לקוחה שדוברת אנגלית ניגשה אל סניף טאקו בל בעיר הייליה שבמחוז מיאמי-דייד במטרה להזמין ארוחת ערב, אך נענתה בשלילה מכיוון שלא דיברה ספרדית. האישה, אלכסנדריה מונטגומרי, ניסתה לאכול בסניף של הרשת ברח' 9 בעיר, וכאשר סורבה היא החלה לתעד את האירוע כולו באמצעות הטלפון הנייד שלה.


מתוך הסרטון שצילמה מונטגומרי


כאשר מונטגומרי נכנסה אל ה"דרייב ת'רו" וביקשה להזמין באנגלית, היא נענתה בספרדית. היא לא ויתרה והמשיכה אל החלון בו משלמים בעבור הארוחה, אך שם נאמר לה שאף אחד לא דובר אנגלית במקום. "זו הייליה", נשמעת העובדת אומרת למונטגומרי. "זו אמריקה, אל תנסו להשתלט על כל האוכלוסייה", ירתה בחזרה מונטגומרי, אך העובדת התעקשה שהיא לא יכולה להשלים את ההזמנה בשל העובדה שאינה דוברת אנגלית. בשלב מסוים, עובדת נוספת הגיחה אל החלון, אך גם היא סירבה להעניק למונטגומרי שירות.

היום פרסמה הרשת את תגובת הרשמית לאירוע, ובה נאמר כי "אירוע זה אינו משקף את הציפיה שלנו לחוויה של הלקוח. פעלנו במהרה מול הלקוח כדי לפתור את הבעיה ולוודא שהיא לא תחזור על עצמה בעתיד", כלשון ההודעה שפרסמה טאקו בל. 
לבסוף עזבה מונטגומרי את המקום ללא המזון שביקשה לרכוש ובעיקר הביעה כעס על המקרה: "אני מבינה שזו הייליה והשפה המרכזית פה היא ספרדית, אבל לא כל הלקוחות מדברים ספרדית", היא סיכמה.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת