אחד המאכלים האידאליים לשילוב בתכנית הירידה במשקל והשמירה עליו הוא פופקורן. מי שאוהבים לאכול ושאוכלים מתוך שעמום, מכירים את ההרגשה של הצורך לנשנש משהו ועדיין להישאר בגבולות תכנית הדיאטה על מנת להגיע ליעדים הרצויים והדרושים לבריאות טובה.

בתקופת דיאטת הפופקורן. מדונה

הצורך ללעוס משהו במשך זמן מה גורם לרבים להרגיש מאושרים, רגועים ומרוצים יותר. הבעיה היא שאכילה כזו אינה נמצאת ברשימת הדברים שמומלץ לעשות במסגרת תכנית הירידה במשקל. כך נוצרת בעיה.

אחת ההמלצות שדיאטנים רבים מוסיפים לתכנית דיאטה שונות היא לשלב חטיפים בריאים ושאינם מכילים כמות גדולה של קלוריות. ההמלצה הרווחת היא לשלב פופקורן.

פופקורן שאינו מכיל כמות גדולה של שמן ומלח הוא אחד החטיפים שמכילים כמות נמוכה של קלוריות. הוא עשיר בסיבים ואינו פוגע בתכנית הדיאטה וביעדי המשקל אותם שואפים להשיג. כך, שפופקורן הוא מזון אידאלי: הוא אינו מזיק לדיאטה ובו זמנית מספק את הצורך ללעוס משהו, נוכח המרקם שלו.

החטיף האידאלי לשילוב בתכנית הירידה במשקל

אם בוחרים לשלב פופקורן בתכנית הדיאטה כדאי לבחור באריזות שמתאימות להכנה במיקרוגל ומציעות את החטיף ללא שמן ומלח. מומלץ לא לבחור באריזות שמציעות פופקורן בטעמים עם כמויות גדולות של חמאה ומלח. פופקורן כזה לא יהיה שונה מחטיפי צ'יפס למיניהם.

הפופקורן הבריא ביותר הוא זה שמכינים בבית מזרעי תירס בלי תוספות מיוחדות. פשוט מכניסים לסיר עם מכסה ונותנים לפצפוצים להתרחש. כשהם מפסיקים אפשר לאכול.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת