עבור מעריצים רבים של הראפר "Phora", ההזדמנות לראות אותו מקרוב וגם לקבל נעליים ומרצ'נדייז אישי שלו בחינם, הייתה טובה מדי כדי להחמיץ אותה. קהל גדול הגיע אמש למתחם הקניות "Shoe Palace" בפינת שדרות הוליווד והיילנד כאשר חלק מהמעריצים המתינו במקום כשש שעות, בציפייה לפגוש את אלילם ולזכות במתנות שהבטיח לחלק לכל מי שיגיע.


כוחות ההצלה סמוך למקום האירוע אמש בהוליווד (צילום מסך: KTLA)


הראפר מאנהיים, שצפוי להוציא אלבום חדש ולצאת לסיבוב הופעות בקרוב פרסם לפני האירוע פוסט בחשבון הפייסבוק שלו בו כתב למעריצים: "זה חינם, אני רק רוצה לפגוש אתכם". "Phora", או מארקו אנתוני ארצ'ר בשמו מחוץ לבמה, כנראה לא ציפה להתנפלות המונית כזו. המתחם בו נערך האירוע לא היה גדול מספיק כדי להכיל את כולם וכאשר הגיעה שעת הגעתו של הראפר החלו מהומות קטנות בתוך הקהל כאשר אנשים נדחפו והחלו לריב אחד עם השני.

"אחרי זמן מה זה נהפך לבלאגן גדול וכולם החלו להיות חסרי סבלנות", אמר אחד המעריצים שהגיעו לאירוע, ג'וש וארגס, "הרבה אנשים שעמדו בתור עקפו וכולם שם כעסו". בעקבות מה שתואר האירוע בוטל, אך דווקא זה החלה המהומה האמיתית. "Phora" לא וויתר על המפגש עם מעריציו ולאחר הביטול הוא עלה על גג אחת המכוניות ברחוב הסמוך וניסה להמשיך משם.


הקהל מסביב לראפר Phora עם הגעתו לאירוע חלוקת המתנות (צילום: KNBC-TV)


הריצה של הקהל הגדול לעברו גרמה לפציעתם של 10 צעירים שנדחסו בצפיפות שנוצרה כאשר רבים מן המעריצים דחפו אחד עם השני, בעיקר בניסיון לתעד במצלמות הסמארטפונים שלהם את הראפר על גג המכונית. חלק ניסו לצאת החוצה ולברוח מהצפיפות מה שגרם לפציעות נוספות, 10 נפגעו בסה"כ, 8 פונו לבתי חולים באזור עם פציעות קלות. 

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת