ענקית הטכנולוגיה היפנית סוני רמזה על יציאתה של קונסולת "סוני פלייסטיישן 5" כאשר אישרה שהיא עובדת על יורשת ל-PS4 אם כי נשיא החברה קניצ'ירו יושידה סירב למסור את כל הפרטים בעניין ואמר: "ברגע זה מה שאני יכול לומר הוא שזה הכרחי שתהיה לנו חומרה המתאימה לדור הבא". ההצהרה הזו מגיעה בתקופה בה מועלים ספקות רבים בתחום לגבי התאמתה של הקונסולה הנוכחית לעתיד הגיימינג.


סופו של עידן? PS4, אולי הקונסולה המסורתית האחרונה (צילום: גטי אימג'ס)


בחודשים האחרונים ספקולציות רבות הועלו לגבי מעבר של חברות גיימינג שונות למערכת סטרימינג שתחליף את הקונסולות המסורתיות כאשר דיווחים לגבי סוני טענו כי היא מתכננת לייצר טאבלט משלה שיחליף את הקונסולה הקיימת כאשר הפעלת המשחקים תיעשה בעיקר משרתי החברה בענן כאשר השחקנים יוכלו לשלוט בנעשה ולצפות מרחוק.

במייקרוסופט למשל, כן הודיעו על מימוש החזון הזה עם פרויקט ה-xCloud החדש שצפוי צאת לדרך במהלך השנה הבאה ויאפשר לשחקני ה-Xbox ליהנות ממשחקים דרך מכשיר האייפון או הטאבלט שלהם. גם בגוגל הודיעו על פרויקט גיימינג מבוסס אינטרנט המאפשר לשחק במשחק "אמונת המתנקש: אודיסאה" דרך דפדפן הגוגל כרום.


נשיא סוני, קניצ'ירו יושידה (צילום: AFP)


 נשיא סוני קניצ'ירו יושידה סירב בתוקף להתייחס לקונסולה החדשה כ"סוני פלייסטיישן 5" במהלך ראיון שהעניק ל"Financial Times" והוסיף כי ייתכנו עדיין שינויים מהותיים וכי הקונסולה יכולה לצאת תחת שם חדש.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת