בחודש פברואר האחרון נעצר מיכה רסקין, תושב אולד ווסטבורי בלונג איילנד במהלך אחת מפשיטות הסמים הגדולות ביותר בהיסטוריה של מחוז נאסאו, לפי גורמים רשמיים במשטרה. רסקין, שחקן פוקר מקצועני שהרוויח במהלך הקריירה שלו כ-2 מיליון דולר, הוכנס אז למעצר בגין עבירות של סמים ונשק.


רסקין בימיו המוצלחים יותר כשחקן פוקר מקצועני (צילום: pokerdb)


היום פורסם כי בשבוע שעבר בית המשפט הפדרלי בניו יורק האשים את רסקין בהזרמת מריחואנה ושמני חשיש לאזור בולטימור כאשר על פי כתב האישום הרשמי מדובר בהפצה של 220 פאונד או יותר של מריחואנה. לאחר המעצר בפברואר מסרה תובעת של מחוז נאסאו, מדלן סינגאס כי הסחר נמשך לאורך תקופה של מספר שנים.

התובעת גם הוסיפה כי משמעות תפיסת הכמות העצומה של הסמים עבור החשוד היא ש"התקופה בה הוא חי את החיים הטובים כתוצאה ממכירת סמים, נגמרה". בפירוט העבירות בגינן נעצר טענו התובעים כי רסקין קיבל משלוחי סמים ואחסן אותם בביתו ובמתקן אחסון בתוך העיר לפני ששליח העביר אותם לבולטימור, וושינגטון, וירג'יניה וניו יורק.


תמונת המעצר של רסקין לצד חלק מהשלל שנתפס ברשותו (צילום: Chad Allan Holloway, טוויטר)


המריחואנה נמכרה במחיר של 1,400 דולר לפאונד לפי גורמים רשמיים ברשויות כאשר עם מעצרו נתפסו ברשותו של רסקין יותר מ-350 פאונד של סמים המוערכים בכ-500 אלף דולר, אך אם הסחר אכן נמשך מספר שנים כפי שהתובעת המחוזית טענה, הסכום הכולל של הסמים במהלך התקופה הזו כמובן הרבה יותר גבוה.

בנוסף החרימה המשטרה מביתו של רסקין אקדח טייזר (Taser), מסמכים "המתעדים תשלומים ומחירים", רכב שטח ריינג' רובר, רכב ספורט שברולט קורבט 2016 שהיה ברשותו, 140 אלף דולר במזומן ויצירות אומנות בשווי של למעלה מ-100 אלף דולר. עורך הדין של רסקין סירב להגיב בשלב זה לאישומים.You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת