גרמן בוסק, שוטר ממשטרת אופה-לוקה שבפלורידה, שנעצר שלוש פעמים, הצליח להחזיק בתפקידו בכל אחת משש הפעמים שפוטר, חזר לעבודה לאחר פסק בורר לטובתו. מדובר בהישג שלא רואים בכל יום.


שבר שיאים. בוסק (צילום: Miami Herald file, 2014)


אנדרו אקסלרד, עורך דין מטעם משטרת מיאמי דייד שייצג את בוסק בבוררות, אמר כי מרשו היה ראוי לחזרה לתפקידו לאחר מחיקת האשמות נגדו. "הוא ימשיך לשרת את העיר", אמר אקסלרד. "זה שהוא מפוטר כל הזמן לא אומר שהוא שוטר רע". מדובר בשוטר שיש נגדו רשימת תלונות מפוארת, שבאמת נדירה ביחס לשוטרים והוא גם זכה עם השנים ללא מעט כותרות. בהארלד טריביון אף נכתב על 18 שנות עבודתו כי "להסתכל על קורות החיים שלו זה להסתכל על גיליון ראפ מאשר על רזומה".

40 תלונות הוגשו נגדו במהלך השנים, כאשר 16 מהן על הפעלת כח מופרז, הוא גם הואשם בגניבת מכונית, עליה למטוס עם אקדח טעון, נהיגה בשלילה, הכאת צעירים, הסתרת סמים בניידת שלו וטענה כי הוא חולה בעת שנפש במקסיקו. בוסק התלונן בעבר, כאשר הדברים פורסמו כי "התקשורת רוצה להפטר ממני", והצליח לחזור לעבודתו בכל פעם שפוטר – בזכות האיחוד המשטרתי. עורכי הדין שייצגו אותו אמרו שהוא פשוט לא מובן, ומתמקד בשמירה על ביטחון הקהילה.

הדברים נשמעים משעשעים, אבל נראים אחרת כשמסתכלים על משטרת מיאמי, וזו הנמצאת ספציפית באופה לוקה: מחסור בתקציבים, שוטרים הזוכים לשכר נמוך, חלקם עובדים מהקומה השלישית של העירייה היות והגג במטה המשטרה דלף והתפתח בו עובש ולא מעט מהשוטרים מתלוננים על ציוד ישן ומנסים לחפש עבודה חדשה. ייתכן וההתחשבות החוקית היא כדי שיישאר מי שיאכוף את החוק באזור מיאמי.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת