הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
שני גברים מואשמים בקניית דלק ברחבי מחוז מיאמי-דייד באמצעות כרטיסי אשראי מזויפים
המשטרה מצאה אצל החשודים 142 כרטיסי אשראי מזויפים ושישה סקימרים של משאבות דלק

שני גברים נעצרו ביום שני בהאשמה שהם קנו דלק בשווי אלפי דולרים באמצעות כרטיסי אשראי מזויפים, נמסר מהרשויות. רודלקיס הרננדז-בארטו, בן 27, ויוני רודריגז-מרטינז, בן 28, מואשמים בסחר בכרטיסי אשראי מזויפים, זיוף של כרטיס אשראי, שימוש בלתי חוקי במכשיר סריקה, אחזקה בלתי חוקית של כלי רכב מצויד במכלי דלק, השגת דלק במרמה ושימוש בזהות בדויה.


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשוביםלפי דו"ח המעצר, בלשים בליווי חוקרים מהמשרד לפשיעה כלכלית של משטרת מיאמי-דייד ניהלו מעקב אחר ביתו של הרננדז-בארטו, בבלוק 900 של קורט 127 דרום-מערב ב-29 בינואר, וראו את רודריגז-מרטינז אוסף את הרננדז-בארטו באוטובוס פורד פסנג'ר דגם 2006. מהמשטרה נמסר שהגברים נסעו לתחנת דלק של מוביל ברחוב 40, 1870 דרום- מערב, ומילאו יותר מ-47 גלונים של דלק באמצעות כרטיס אשראי מזויף. מחיר הדלק הגנוב הוערך ב-149.64 דולר, נכתב בדו"ח.

לפי הרשויות, הגנבים נסעו לאחר מכן ל-12 תחנות דלק נוספות, ובכל תחנה השתמשו בכרטיס אשראי אחר לשם קניית הדלק. בסך הכול נקנו 613.461 גלונים של דלק באותן תחנות באמצעות כרטיסי אשראי מזויפים, שעלו לקורבנות כ-2,000 דולר בסך הכול, נמסר עוד מהרשויות.

המשטרה קיבלה צווי חיפוש לביתו של הרננדז-בארטו ולכלי רכבו, שאותם מימשה ביום שני.מהמשטרה נמסר שהיא מצאה 142 כרטיסי אשראי מזויפים, שש סקימרים של משאבות דלק ופנקסי חשבונות שרשומים בהם מספרי הביטוח הלאומי של כ-400 אנשים. עוד נמסר מהרשויות שהם מצאו גם ניירת החזר מס כוזב של מס הכנסה ויותר מ-25 אלף דולר במזומן.

הדו"ח ציין שכלי הרכב שנבדקו, פורד F350 דגם 2005 ואוטובס פורד פסנג'ר דגם 2006, היו מאובזרים באופן בלתי חוקי במכלי דלק גדולים. קיבולת מכלי הדלק של האוטובוס הייתה 1,000 גלונים.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE