הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
אנדר-ארמור מדווחת על ירידה במכירות וגורמת למניה לרדת לרמה של 14.84 דולר
המכירות ביבשת מהוות את מנוע הצמיחה של החברה, והדיווח על ירידה בהן הביא להפסדים ברבעון הראשון. ההפסדים עומדים על סכום של 30 מיליון דולר, או 7 סנט למניה

מניית אנדר-ארמור נחתכה לאחר שהחברה דיווחה על הפסדים ברבעון הראשון של 2018 בשווי 30 מיליון דולר, הפסדים שמתורגמים להפסד של 7 סנט עבור מניה.


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשוביםבדו"ח שהוציאה החברה מדובר על עלייה של 5.9 אחוז במכירות הכוללות, אולם מדובר על מכירות מחוץ לצפון אמריקה. בצפון אמריקה התכווצו המכירות ב-0.4%. 

לאחר הדיווח, מניית החברה נחתכה ב-3.36% לרמה של 14.84 דולר למנייה. "צפון אמריקה ממשיכה להוות את מנוע הצמיחה של אנדר-ארמור, אולם כרגע המנוע מקרטע" אמר ניל סנדרס, מנהל בחברת הייעוץ גלובל-דאטא "הדבר מהווה דאגה רצינית עבור החברה". 

בפברואר, אנדר-ארמור הודיעה על שינוי באסטרטגיית החברה. השינוי אמור לעלות בין 110-130 מיליון דולר בשנה הקרובה. ללא השקעה זאת, רווחי החברה היו עומדים על מיליון דולר ברבעון האחרון. 

"התוצאות של הרבעון הראשון שלנו מראות על התקדמות מדודה בתכנית שלנו להפוך לחברה מצוינת" אמר קווין פלאנק, מנכ"ל אנדר-ארמור "אנחנו בטוחים שנגיע ליעדים שלנו בסוף השנה".

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE