הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
אריזונה: יצא לדייט בודד וחייו הפכו לסיוט
שני תושבי אריזונה, הכירו באתר שידוכים ונפגשו לדייט אחד. הגבר לא התרשם וחשב שבזה תם הסיפור. ג'קלין אדס בת ה-31 חשבה אחרת, ובמשך שנה הופיעה בביתו,במקום העבודה שלו, באמבטיה שלו בזמן שנעדר מהבית - ושלחה לו כ-65,000 הודעות טקסט, חלקן מפחידות במיוחד

גבר תושב אריזונה יצא לדייט אחד עם ג'קלין אדס מפניקס, אותה פגש דרך אתר שידוכים. האיש לא התרשם מספיק כדי לקבוע דייט שני, וחשב שבכך זה נגמר. לאדס בת ה-31 היו תוכניות אחרות, ובמשך שנה היא מיררה את חייו במעקבים, פריצה לביתו, ועשרות אלפי הודעות טקסט ביזאריות ומפחידות ששלחה לו.


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


"היטלר החדשה"שלשום בא הקץ למסכת  היסורים לאחר שאדס נעצרה, הואשמה באיומים, סטוקינג והטרדה, והוחזקה במעצר ללא ערבות. הסיבה לסירובו של השופט בתיק לקבוע סכום לשחרורה בערבות, הוא שאדס כבר נעצרה בפרשה לפני כחודש, לאחר שהקורבן ראה במצלמות האבטחה שהתקין כי היא רחצה באמבט שלו בהיעדרו. אדס נעצרה אז כשסכין קצבים גדולה ברשותה, אולם שוחררה ולא הופיעה למשפט שנקבע לה.

ביום שלישי האחרון הופיעה החשודה במקום עבודתו של הקורבן בעיר סקוטסדייל שבאריזונה, אולם גורשה מן המקום בידי מאבטחים. שוטרי פרדייס ואלי, שם מתגורר הקורבן, שמעו על התקרית, עשו אחד ועוד אחד,והתחקו על עקבותיה עד לפניקס, שם טענה אדס בפני השוטרים כי היא אשתו של הדייט החד-פעמי האומלל.

על פי מסמכי בית הדין, לאחר אותו דייט בודד פיתחה אדס אובססיה בנוגע לאיש, והחלה לפקוד את ביתו ומקום עבודתו ולהפציץ את הטלפון שלו בהודעות סמס, שמספרן הגיע לעתים עד 500 ביום. בקיץ שעבר התקשר הקורבן למשטרה כשמצא את אדס חונה מול ביתו, והם הרחיקו אותה משם. לאחר תקרית זו, החלו הודעותיה ללבוש נימה מאיימת יותר: "הו, מה הייתי עושה לדם שלך ... הייתי רוצה להתרחץ בו", נאמר בהודעה אחת. באחרת כינתה האישה את עצמה "היטלר החדשה", ובשלישית כתבה "לעולם אל תנסה לעזוב אותי... אני אהרוג אותך... אני לא רוצה להיות רוצחת". כשנעצרה אמרה אדס לשוטרים שלעולם לא היתה פוגעת במושא האובססיה שלה, וכי שלחה לו את ההודעות מפני שלא רצתה שיעזוב אותה.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE