הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
טיסות ובגדי יוקרה בחצי מיליון דולר: מנהלת המשרד "חגגה" על כרטיס האשראי של מעסיקה
בית המשפט בווירג'יניה צפוי להטיל עונש כבד על שריי דרנל לאחר שהשיגה במרמה מאות אלפי דולרים באמצעות כרטיס האשראי של אופטומטריסט אצלו הועסקה; לצד רשימת הקניות, הכסף שימש גם לטובת מנקה לבית ושכר לימוד בעבור בנה הקטן

בית המשפט הפדרלי במדינת וירג'יניה הרשיע את שריי דרנל במרמה ועבירות מס, וזאת לאחר שעשתה שימוש כרטיס האשראי של מעסיקה ורכשה מוצרים בשווי חצי מיליון דולר. האישה עבדה כמנהלת משרד במרכז לרפואת עיניים מקומי בעיר וויליאמסבורג, שם הצליחה לחייב את כרטיס האשראי האישי של האופטומטריסט ולגבות מחשבונו כ-514 אלף דולר ברכישות אישיות, לרבות שכר הלימוד עבור הגן בו למד בנה. 


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשוביםהתובע בתיק אף ציין כי בנוסף, דרנל הצליחה למשוך כ-90 אלף דולר במזומן באמצעות כרטיס האשראי, שאיתם רכשה בגדים וכרטיסי טיסות, ואפילו החלה להעסיק מנקה בביתה. על פי כתב האישום, האישה המשיכה לעשות שימוש בכרטיסי האשראי גם לאחר סיום העסקתה במרכז הרפואי, והאישה נעצרה רק לאחר שהרופא במקום הבחין בחיובים הרבים. כאמור, היא הורשעה בכל הסעיפים וכעת תמתין למתן גזר דינה בחודש אוקטובר הקרוב, בו היא עלולה להישלח לתקופת מאסר של עד 30 שנים.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE