הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
מעצבת האופנה קייט ספייד נמצאה תלויה בדירתה. המשטרה: מדובר בהתאבדות
המעצבת בת ה-55, שכבשה את עולם האקססוריז בשנות ה-90, מכרה את החברה שלה ב-2007 כדי לגדל את בתה, וחזרה לאחרונה לתחום האופנה לאחר הפסקה בת כעשור - נמצאה ללא רוח חיים על ידי צוות הניקיון שלה היום בבוקר. לדברי מקורות במשטרה, היא השאירה אחריה פתק

מעצבת האופנה קייט ספייד נמצאה תלויה למוות בדירתה. כך מסרה משטרת ניו יורק היום לפני הצהריים. על פי הודעת המשטרה, המעצבת המנוחה נמצאה תלויה בדירתה על ידי צוות הניקיון בשעה 10:20 בבוקר. על פי הדיווח, המעצבת השאירה פתק התאבדות, אולם תוכנו ושאר פרטי החקירה לא נמסרו, היות שמקורות משטרה הסכימו לדבר עם סוכנות הידיעות AP רק בעילום שם.


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


רק לאחרונה חזרה לתחום האהוב עליה (צילום: Shutterstock.com)ספייד, בת 55 במותה, החלה בקריירה שלה בשנות ה-80' בכתב העת לנשים 'מדמואזל', שם הכירה את בעלה לעתיד אנדי ספייד - אחיו של השחקן והקומיקאי דייויד ספייד. יחד עמו השיקה בשנת 1993 קו של תיקי יד לנשים, שהפך למותג אופנה שלם. השניים נישאו ב-1994. ב-2007 מכרה ספייד את החברה שנשאה את שמה והתפנתה לגידול בתה. ב-2016 היא חזרה לעולם האופנה עם מותג חדש של תיקים ונעליים שנקרא על שם אותה בת - פרנסס ולנטיין.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE