הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
דרום קרוליינה: צעיר נעצר בעקבות משחק בירה שיצא משליטה
הצעיר שיחק במשחק בירה, במהלכו איתגר אנשים סביבו לשלל מעשים. כאשר ניסה לגרום לאישה לנשק אותו ולחשוף את עצמה, הגבר שגונן עליה מצא עצמו קורבן לאלימות. הצעיר פתח מולו במרדף מכוניות ובמהלכו ירה לכיוונו

גבר מדרום קרולינה נעצר לאחר שמשחק בירה בו לקח חלק, הוביל לירי מוקדם בבוקר יום שבת, כך לפי פרסומי המשטרה. נציג משטרת סמרוויל אמר כי האירוע החל לאחר שטימות'י גייני, בן 23, ממונקס קורנר, איתגר אישה לנשק אותו ולחשוף את שדיה מולו בהמלך המשחק. 


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


חשוד בירי לאחר משחק בירה. גיינילא ברור אם האישה, שזהותה לא ידועה, שיתפה פעולה עם האתגר, אך גבר בן 21 שהיה במקום, נראה תומך בה כאשר גייני מתעמת איתו. הוויכוח בין גייני לבין הצעיר הפך אלים כאשר גייני החל להלום על חלון המכונית שלו. הוא ניסה לברוח אך מכונית חסמה את דרכו. בשלב הזה עבר הריב ליריות ומרדף בין כלי הרכב. 

הצעיר החזיר ביריות לכלי הרכב הרודף אחריו, לפני שהתהפך לתעלה. לאחר מכן ברח מהרכב, יצר רשר עם המשטרה ודיווח למשטרה כי נלקחו ממנו ארנקו והטלפון הנייד שלו. גייני זוהה כאחד האנשים במכונית שרדפה אחר הצעיר וממנה נפתחה האש. הוא מואשם בניסיון לרצח.לא היו נפגעים באירוע.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE