הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
5 הרוגים בהתהפכות רכב שטח שנשא מהגרים נטולי מסמכים בטקסס
הרכב, שהסיע 14 בני אדם, מתוכם 12 מהגרים נטולי אישור שהייה בארה"ב, התהפך במהלך מרדף במהירות 100 מייל לשעה. 12 נוסעים נזרקו מן הרכב. ארבעה מתו במקום ועוד אחד בבית החולים

רכב שטח שהסיע מהגרים נטולי מסמכים התהפך היום (ראשון), וכתוצאה נזרקו 12 בני אדם מן הרכב, מתוכם חמישה נהרגו. האירוע קרה במחוז דימיט שבדרום טקסס, על הגבול עם מקסיקו. ארבעה מן הקורבנות נהרגו במקום וחמישי מת על שולחן הניתוחים בבית חולים בסן אנטוניו.


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בעיה גדולה לאורך הגבול (צילום: News4SA)משמר הגבול החל לרדוף אחרי הרכב בסביבות שעת הצהריים לפני שסגן שריף ממחוז דימיט נטל פיקוד על המרדף ממערב לביג וולס שבטקסס. הרכב נסע במהירות של כמאה מייל לשעה, לדברי השריף מריון בויד. "הרכב סטה מן הכביש, ניסה לתקן וכתוצאה התהפך מספר פעמים", אמר השריף.

לדברי השריף, היו ברכב 14 בני אדם. הרשויות סבורות כי שניים מהם - הנהג ואדם נוסף - הם אזרחים אמריקאים, ואילו ה-12 האחרים הם מהגרים נטולי מסמכים, שמקום מוצאם המדויק לא ידוע כרגע. "ראינו את זה הרבה פעמים. לא רק במחוז הזה אלא במחוזות רבים לאורך הגבול", אמר בויד. "זו בעיה". הוא הוסיף כי "זו דוגמא מושלמת למה אנחנו צריכים גבול מאובטח".

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE