הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
טלטלה בממשל טראמפ: ג'ף סשנס סיים את תפקידו כתובע הכללי
לבקשת הנשיא, התובע הכללי הגיש את מכתב ההתפטרות, שעות בודדות לאחר סגירת הקלפיות בבחירות האמצע. ראש הסגל של סשנס יכנס לתפקיד באופן זמני, סגנו רוזנשטיין צפוי להמשיך להוביל את החקירה אודות ההתערבות הרוסית בבחירות 2016

לפני דקות אחדות הגיש התובע הכללי של ארצות הברית, ג'ף סשנס, מכתב התפטרות לנשיא טראמפ. ההתפטרות אינה מפתיעה כלל, וככל הנראה מדובר במהלך שהנשיא טראמפ ביקש לעשות מזה חודשים ארוכים. כעת, לאחר בחירות האמצע, הוא התפנה למעשה.


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים"על פי בקשתך, אני מודיע בזאת על התפטרותי", כתב סשנס במכתב. "מאז היום שבו נכנסתי לתפקיד, הגעתי לעבודה כדי לשרת את מדינתי. עשיתי זאת למיטב היכולת שלי תוך כדי תמיכה במערכת המשפטית שהיא אבן יסוד בדמוקרטיה", המשיך סשנס.

על פי הדיווחים, המכתב נשלח אל ג'ון קלי, ראש הסגל של הנשיא טראמפ. נכון לעכשיו, סגנו רוזנשטיין אמור להיות האחראי על החקירה בפרשת ההתערבות הרוסית בבחירות 2016. מת'יו וויטאקר, ראש הסגל של סשנס, הוא זה שייכנס לתפקיד באופן זמני, כך צייץ לפני זמן קצר הנשיא טראמפ. עוד צייץ טראמפ כי הוא "מודה לתובע הכללי סשנס ומאחל לו בהצלחה. מחליף קבוע ימונה בהמשך".

כאשר נשאל הנשיא טראמפ מוקדם יותר היום אם הוא יפטר את סשנס, הוא הגיב כי הוא "שבע רצון מהקבינט".


מכתב ההתפטרות

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE