הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
בירד בוקס: אחרי שזכה לגרסה קולנועית הספר, Bird Box, נכנס לרשימת רבי המכר
אם עדיין לא עשיתם את זה, כדאי שתקחו צעד אחד לאחור, ותקראו את הספר עליו מבוסס הסרט, Bird Box, שהגיע לנטפליקס לאחרונה

מלורי חייבת להעביר את שני ילדיה הצעירים מרחק של עשרים מייל במורד הנהר על מנת להימלט מפני איום פוטנציאלי של אויב בלתי נראה. מדובר בישויות על טבעיות שגורמות לאנשים שרואים אותם למות בהתאבדות או להכריח אחרים להביט בהן. הרומן הפוסט אפוקליפטי של ג'וש מלרמן משנת 2014 עוקב אחר סיפורה של מלורי במהלך שלושה זמנים שונים, כשחלקו חוזר לאחור בזמן וחלקו מתרחש בהווה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים
הסיפור הכרונולוגי נפתח כשמלורי עומדת במטבח בביתה ושוקלת האם הגיע הזמן לאזור אומץ על מנת לצאת למסע ולעזוב מאחור את המקום שהיה בית עבורה ועבור שני ילדיה בני הארבע. היא מביטה במה שהיה פעם בית מפואר, בוחנת את הכלים הסדוקים והבלגאן הנורא שמקיף אותה, בבית שחלונותיו מוגפים. היא מאמינה שהערפל יספק להם הגנה מספקת מפני האיום המפחיד של האויב הבלתי נראה.

אף אחד משני ילדיה מעולם לא ראה את השמים הבהירים או את אור השמש בארבע שנות חייהם. במהלך השנים היא לימדה את הילדים לראות באמצעות השמיעה שלהם, אך חשה צער על כל מה שהם החמיצו. לבסוף היא מחליטה לצאת אל המסע ולהנחות את הילדים למלא אחר הוראותיה ולעולם לא להסיר את כיסוי העיניים, לא משנה מה יקרה.הספר זכה לגרסה קולנועית בכיכובה של סנדרה בולוק, שזמינה לצפייה ברשימת החדשים של נטפליקס.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE