הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
הבילוי שהפך לסיוט: צעירה נכלאה ונאנסה ע"י נהג "ליפט"
בת 25 מאזור סן פרנסיסקו ביקשה לבלות עם חבריה בבר מקומי, ומכיוון ששתתה, היא הזמינה נסיעה באמצעות "ליפט". במהלך הנסיעה היא איבדה את ההכרה וגילתה שהנהג הסיע אותה לביתו - מרחק של כ-100 מייל - ותקף אותה מינית. הנהג נעצר והוצא משירות הנסיעות, כתב אישום חמור הוגש נגדו

נהג שעבד בשירות חברת הנסיעות השיתופיות "ליפט" באזור מפרץ סן פרנסיסקו נעצר במהלך סוף השבוע לאחר שתקף מינית נוסעת שהייתה שיכורה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


החשוד באונס, טונייה קולוקולו (צילום: משטרת סן ברונו / Shutterstock)

 

הנהג, טונייה קולוקולו בן ה-46, מואשם באונס ובכליאת שווא בעקבות האירוע, כך על פי סגן ריאן יוהאנסן ממשטרה סן ברונו (דרומית לסן פרנסיסקו).

על פי החשד, קולוקולו אסף את הנוסעת - אישה כבת 25 - מבר בסן מטאו בשעות הבוקר המוקדמות של יום שבת. לאחר שהבחין שהיא שתתה לשוכרה ושהיא בהכרה מעורפלת, הנהג סטה מדרכו והחל לנסוע לכיוון ביתו בעיר טרייסי, מרחק של כ-100 מייל (כ-160 ק"מ) מהביתה של האישה.

"כאשר השניים הגיעו לביתו של קולוקולו, הוא ביצע את זממו באישה", אמר יוהאנסן, והסביר כי קיים חשד שישנם קורבנות נוספים שהותקפו מינית ע"י הנהג.

מחברת ליפט נמסר כי "בטיחות הנוסעים נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. מה שמתואר באירוע הוא מזעזע ומפחיד, והנהג הוצא משירות פעיל בחברה", כלשון ההודעה.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE