Premium Remodeling
דרושים אנשי מכירות לחברת הום אימפרובמנט איכותית
עם ניסיון מעל שנה בתחום, אווירה כיפית ומשפחתית, 2 לידים איכותיים מובטחים ביום, ניירות חובה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Atash Law P.C
משרד עורכי דין להגירה
אנו מתמחים בסיוע לחברות זרות המנהלות עסקים בארצות הברית
Emil Rent a Car
אמיל השכרת רכב
השכרת רכבים בכל ארה"ב החל מ- $450 לחודש. רכבים חדשים
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
Wintorium Windows & Doors
דרושים אנשי מכירות לחברת חלונות
עם או בלי ניסיון, רציניים ובעלי מוטיבציה גבוהה, תנאים מעולים, הדרכה אישית, משכורת גבוהה+ אחוזים
חשיבה חיובית: 7 טיפים שיעזרו לכם לרתום את הכוח העצום הטמון בגישה פוזיטיבית לחיים
לא קל להיות חיובי ולפעמים הדבר גם אינו יעיל, מהסיבה הפשוטה שרובנו לא יודעים לעשות זאת באופן נכון. אתם אולי חושבים "איך אפשר לטעות?"; התשובה בפנים

"תחשוב חיובי", רובנו שמענו את הביטוי הזה בעתות מצוקה ומשבר בחיינו. מדובר בעצה עניינית וטובה, אך למרבה הצער חשיבה חיובית דורשת מאמץ ושינוי הכרתי. כאמור, לא קל להיות חיובי ולפעמים הדבר אינו יעיל, מהסיבה הפשוטה שרובנו לא יודעים לעשות זאת באופן נכון. אתם אולי חושבים "איך אפשר לטעות?". לאחר שתקראו את הכתבה הבאה תקבלו תשובה לשאלה זו – אולי גם תזהו מקרים מהעבר בהם גם אתם טעיתם...

 

אילוסטרציה

  1. חקר עצמי

בכל פעם שאנו מרגישים עצובים או נופלים למרה שחורה, בגלל משהו שמישהו אמר לנו, אנו בעצם משליכים את התחושות והמחשבות השליליות שלנו בנוגע לנאמר. בכדי לעודד מחשבה חיובית, אל לנו להתעלם מאותו קול פנימי הגורם לנו להרגיש רע, אלא לנסות להבין מה עומד מאחוריו. שאלו את עצמכם למה אתם מצוברחיםונ סו להבין מה באישיות שלכם או באורח חייכם גורם למילים שנאמרו להשפיע עליכם באופן שלילי. תהליך זה יעזור לכם להבין ולהתמודד עם התחושה הירודה.

  1. אל תלחמו במחשבות השליליות

כמו שאולי הבנתם לאחר קריאת הסעיף הראשון, חשיבה חיובית לאו דווקא באה על חשבון חשיבה שלילית – בין השניים קיימים דווקא יחסי גומלין. רובנו טועים בעצם הניסיון להשתיק את המחשבות השליליות הפוקדות את המוחנו. בכל פעם שאנו מרגישים כעס, תסכול או עצבות, אנו חייבים ללמוד לחוות את שעובר עלינו וללמוד להתמודד עם כל קשת הרגשות, חיוביות או שליליות, ולהבין שמדובר בתגובה של הנפש שלנו לעולם שבחוץ. הרגשות נוכחים אך אינם, בשום אופן, מגדירים את מי שאנו באמת. אמרו לעצמכם "אני מרגיש עצוב או מתוסכל, הרגשות האלה הם חלק ממני, אבל הם לא מי שאני". אתה לא עצוב או דיכאוני, זוהי אך הרגשה פנימית ולא יותר. הבחנה חשובה ולה השפעה עצומה – היא תעזור לכם להתגבר על ההרגל המגונה והשלילי בו כולנו חוטאים, וכן תעזור לכם לאמץ גישה משופרת.

אילוסטרציה

  1. זכרו מי אתם והישארו מחוברים למציאות

ממש כמו בטריה, לה צד חיובי ושלילי, גם לנו שני צדדים ושניהם הכרחיים. מחשבה חיובית אינה מבטלת את רעותה השלילית; עם כך, גישה חיובית משמעותה קבלה עצמית – אל לנו לנסות לבטל צדדים באישיותנו. זיגמונד פרויד, אבי הפסיכולוגיה האנליטית, דייק כשאמר "מתוך החולשה תבוא העוצמה". על כן, אל תתנו לגישתכם החיובית "לדרוס" את מי שאתם באמת. באם לדוגמא ביקשתם לקבל קידום, על אף חוסר ניסיונכם – אל תחשבו שתקבלו את הקידום, אם כל מה שתעשו זה לחשוב חיובי בלבד. במקום, נסו לאמר לעצמכם שסיכוייכם להשיג את הקידום ישתפרו פלאים, אם תשקיעו שעה ביום בכדי לצבור ניסיון.

  1. סלחו לעצמכם

גישה חיובית לגבי העתיד לא תסב לכם אושר, במידה ובליבכם קיימים כעסים עצמיים הנעוצים בעברכם. ללמוד לסלוח לעצמנו הוא צעד הכרחי בדרך לאושר שלנו.

 

אילוסטרציה

  1. דמיינו והרגישו את הסיפוק מגישתכם החיובית

כאשר אתם מתמודדים עם תחושות שליליות ועיקשות, כאלה המסרבות לשחרר, סביר להניח שהדמיון שלכם מריץ כל העת תרחישים נוראיים – אלו מעכבים את התקדמותנו ומשפיעים לרעה על תהליך קבלת ההחלטות. עד מהרה, ספק וחוסר ישע מתעוררים בליבנו, וההרגשה הכללית ירודה. יתרה מכך, כאשר תודעתכם עסוקה במחשבות שליליות ופחדים (דחיה, עלבון, אכזבה או עצבות), הדבר פוגע באיכות חייכם ומונע מכם להתקדם בחייכם. אנו לא בוחרים להסתכל על עתידנו באור שלילי, אך עדיין, מחשבות אלה מופיעות בדמיוננו הפעיל מעת לעת. עלינו לתעל את כוחו של הדמיון למטרות חיוביות, ולדמיין תרחישים חיוביים וטובים לעיתים תכופות יותר. חשוב לזכור, ממש כמו התרחישים השליליים, גם אלה החיוביים לאו דווקא מתרחשים במציאות – באופן זה לא תיפלו למלכודת המסוכנת, המסתתרת מאחורי מחשבות חוזרות ונשנות בדבר תרחישים שליליים.

  1. נצלו לטובתכם חיזוקים פנימיים וסביבתיים

נסו להיזכר במקרים בהם סירבתם או התקשיתם לקבל מחמאות מהסובבים אתכם. עכשיו נסו להיזכר בזמנים בהם התאמנתם ותחזקתם את גישתכם החיובית כלפי החיים. באם נזכרתם בהרבה דוגמאות המתאימות למצב הראשון, לא פלא שאתם מתקשים להנות מפירותיה של גישה חיובית לחיים.

 

אילוסטרציה

  1. זכרו כי הדרך חשובה יותר מהיעד

אם אתם מעוניינים לאמץ גישה חיובית כדרך חיים, חשוב לזכור שלא מדובר אך בכלי להשגת יעדים – זוהי אפוא דרך חיים. לדוגמא, אם רציתם לקנות דירה חדשה ושמרתם על גישה חיובית במהלך החיפושים, אך עדיין לא מצאתם את שעווה נפשכם – עדיין מגיעה לכם תפיחה על השכם. אין לכם השפעה על שוק הנדל"ן, על מה אנשים אחרים חושבים או על כל דבר אחר שלא נוגע לעולמכם הפנימי. הווה אומר, אם שמרתם על גישה חיובית ולא חשתם לחץ, פחד או כל רגש שלילי אחר - הצלחתם לנצל כלי זה (חשיבה חיובית) באופן הטוב ביותר. זכרו כי גישה חיובית אינה מבטיחה הצלחה, אהבה, או התקדמות, היא אכן משפרת את הדרך להשגת מטרותינו, והופכת את חיינו לנעימים וקלים יותר.

 

 

 

YOU MIGHT ALSO LIKE