Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
Premium Remodeling
דרושים אנשי מכירות לחברת הום אימפרובמנט איכותית
עם ניסיון מעל שנה בתחום, אווירה כיפית ומשפחתית, 2 לידים איכותיים מובטחים ביום, ניירות חובה
Premium Remodeling
דרושים אנשי מכירות לחברת הום אימפרובמנט איכותית
עם ניסיון מעל שנה בתחום, אווירה כיפית ומשפחתית, 2 לידים איכותיים מובטחים ביום, ניירות חובה
Home and more
חנות מתנות וכלי בית בניחוח ישראלי
פיתרונות עיצוב לבית ולמשרד
YMI Jeanswear Inc
ג'ינסים לנשים בגזרות הכי מחמיאות שיש!!!
Wintorium Windows & Doors
דרושים אנשי מכירות לחברת חלונות
עם או בלי ניסיון, רציניים ובעלי מוטיבציה גבוהה, תנאים מעולים, הדרכה אישית, משכורת גבוהה+ אחוזים
Meir Raanan, CPA
מיסים כבר הגשת? אל תחכה לרגע האחרון
התקשרו- מאיר רענן רו"ח מוסמך
"מונע משנאה למשטרה": שני שוטרים מניו יורק נורו בתוך כ-12 שעות
החשוד, תושב הברונקס בן ה-45, שוחרר ממאסר רק לפני שלוש שנים, אך בתוך פחות מיממה הוא פתח באש לעבר המשטרה בשני מקרים נפרדים, לרבות בתוך תחנה. למרבה המזל, לא היו הרוגים באירוע והחשוד נתפס. "בזכות התגובה המהירה של השוטרים אנחנו מדברים על ניסיונות לרצח ולא על 2 מקרי רצח", אמר בכיר במשטרה

בהלה גדולה נרשמה ברחובות ניו יורק במהלך סוף השבוע לאחר ששני שוטרים נורו בתוך פרק זמן של כ-12 שעות, במה שבכירים ב-NYPD כינו כ"ניסיונות מכוונות לרצוח".

 

זירת האירוע מחוץ לתחנת המשטרה בברונקס (צילום: AP)

 

האירוע הראשון התרחש בסביבות השעה 8:30 בליל יום שבת בשכונת לונגווד בברונקס. אזרח שניגש לדבר עם שני שוטרים שישבו בניידת ברח' סימפסון פתח באש ופגע באחד מהם בצוואר, ואז נמלט מהמקום. השוטר שנורה - פול סטרופולינו - הובהל לבית החולים, שם נקבע כי הכדור פספס עורק מרכזי בפחות מסנטימטר. מצבו הוגדר כבינוני, והוא שוחרר לביתו למחרת.

בבוקר יום ראשון, אותו חשוד נכנס אל תחנת המשטרה בפינת השדרות לונגווד וברקנר (כארבעה רחובות בלבד ממקום הירי הראשון) ופתח באש. כתוצאה מהירי שבוצע בעזרת אקדח 9 מ"מ, קצין המשטרה נפגע בזרוע. לאחר שהיורה רוקן את המחסנית, השוטרים שהיו בתחנה הצליחו להשתלט עליו. השוטר שנורה פונה אף הוא לבית החולים, והוא צפוי להשתחרר לביתו במהלך היום.

אמש פרסמה משטרת ניו יורק כי החשוד הוא רוברט וויליאמס בן ה-45, שמואשם בשני ניסיונות רצח, החזקה לא חוקית של כלי נשק והתנגדות למעצר. דרמוט שיי, נציב ה-NYPD, הסביר כי לוויליאמס עבר פלילי עשיר: "הוא שוחרר על תנאי בשנת 2017 לאחר שהיה מעורב בתקרית חמורה שבה תושב הברונקס נורה ורכבה של אישה נגנב באיומי אקדח, דבר שהוביל לקרב יריות בינו לבין השוטרים. אירוע זה התרחש ב-2002. וויליאמס הורשע בניסיון לרצוח, ובשנת 2017 הוא שוחרר על תנאי", הוא אמר.

 

החשוד, רוברט וויליאמס בן ה-45. משמאל: בכניסתו לתחנת המשטרה. מימין: רגעי לפני שירה לעבר 2 שוטרים שישבו בניידת (צילום: משטרת ניו יורק)

 

עוד אמר שיי כי "רק בזכות אותם שוטרים שלא היססו לזנק על היורה, אנחנו מדברים היום על ניסיונות לרצח ולא על שני שוטרים שנרצחו". נציב המשטרה אף ביקש לציין את העלייה ברוח האנטי-משטרתית שנרשמת בעיר בתקופה האחרונה. "מילים חשובות, הן משפיעות על האופן שבו אנשים מתנהגים", הוא אמר.

ראש עיריית ניו יורק, ביל דה-בלאסיו, התייחס אף הוא לסוגיה וקרא לכל התושבים "לכבד את משטרת ניו יורק": "מי שמפיץ דברי שנאה כלפי השוטרים מסייע ליצירת האווירה, וזה לא מתקבל על הדעת. מותר לתושבים להפגין ולמחות, אך אסור בשום פנים ואופן לתקוף את אלה שאמורים להגן עלינו". על החשוד עצמו אמר ראש העיר: "מדובר בניסיון לרצח שתוכנן מראש. לא רק שהוא רצה להרוג מישהו, הוא רצה להרוג מישהו שלובש מדים ומגן על כולנו", הוא אמר.

הנשיא טראמפ בחר בתקיפת טוויטר אופיינית כתגובתו: "גדלתי בניו יורק ובמשך שנים ראיתי עד כמה המשטרה בעיר גדולה. היום, בגלל שמנהיגים חלשים משמשים כראש עיר וכמושל, המשטרה נמצאת תחת מתקפה. עצרו את זה עכשיו!", הוא כתב בפוסט.

YOU MIGHT ALSO LIKE