לחברת הום אמפרובמנט מצליחה דרושים אנשי מכירות
משכורת גבוהה ותנאים מעולים למתאימים- לא דרוש ניסיון קודם
RMO Construction Services- Michelle Wizman
מחפשים רישיון קבלן? יש לנו פיתרון והוא חוקי!
פנו אלינו ליעוץ והדרכה חינם
RMO Construction Services- Michelle Wizman
מחפשים רישיון קבלן? יש לנו פיתרון והוא חוקי!
פנו אלינו ליעוץ והדרכה חינם
YMI Jeanswear Inc
ג'ינסים לנשים בגזרות הכי מחמיאות שיש!!!
Image 2000
עובדים מהבית? אנחנו פה כדי לעזור
השכרת ציוד טכנולוגי מתקדם לשימוש ביתי, גישה למחשבי המשרד, שירות והספקה מהירים
My Party Production
תכנון, עיצוב והפקת אירועים
אנו נשמח להפיק עבורכם את אירועי היוקרה המוצלחים ביותר
Best Solar
לחברת סולר/ הום אמפרומבנט דרושים אנשי מכירות
עם או בלי נסיון, תנאים מעולים למתאימים, לידים בשפע
שטיפה כהלכה של הידיים: כולם מדברים על שטיפת הידיים, אבל מה לגבי ייבושן?
כשברקע משתולל נגיף הקורונה, כולנו משתדלים לשמור על בריאותינו בצורה הטובה והיעילה ביותר. שטיפה וייבוש של הידיים באופן מספק היא הדרך הקלה והיעילה ביותר למניעת הידבקות

בזמן שמספר מקרי הידבקות בנגיף הקורונה עולים ברחבי הגלובוס, אנשים רבים מחפשים דרכים שיעזרו למנוע הידבקות. דרך אחת מוכחת היא שטיפת ידיים, פעולה העוזרת לצמצם ולמנוע את התפשטות הווירוס הקטלני. יחד עם זאת, עלינו לדבר כעת על ייבושן של הידיים.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

אילוסטרציה

סביר להניח שבשלב זה כולנו כבר יודעים - שטיפת ידיים למשך 20 שניות היא הסטנדרט. עם זאת, לגבי השלב האחרון בשטיפת הידיים – שלב הייבוש – רובנו בדרך מעלימים עין. מסתבר אפוא כי שלב זה הוא לא שלב שאתם רוצים להחמיץ.

חשיבות פעולת הייבוש:

לפי סקירה רפואית משנת 2008, שטיפה כהלכה של הידיים, במיוחד במסגרות רפואיות, היא מסוכנת להפליא, שכן ידיים רטובות ו\או לחות פירושן סיכון זיהומי מוגבר. הסיבה – בקטריות ונגיפים שורדים על ידי היצמדות למשטחים לחים. ייבוש הידיים מטפל בלחות, נוסף על מניעת העברת הנגיפים במקרה שייבוש הידיים נעשה במגבת\נייר חד פעמי (הנזרק לפח לאחר ייבוש הידיים).

 

ייבוש בעזרת מגבת נייר - נמצא יעיל ביותר

יתרה מכך, שטיפת יתר, במיוחד במים חמים, עלולה לגרום ליובש וסדקים בכפות הידיים, דבר המגביר את סיכון הזיהום. עם זאת, מחקר אחד משנת 2017 מצא כי האפקטיביות של מים חמים בהשמדת החיידקים אינה עולה על האפקטיביות של שטיפת ידיים במים קרים.

ומה לגבי אוויר חם?

לאחר שטיפת הידיים, יש דרך יעילה ונכונה לייבשן.

לפי ארגון הבריאות העולמי, עלינו לייבש את הידיים כראוי בעזרת מגבת נייר או אוויר חם. לפי מחקרים רבים, מכונות אוויר חם בעצם מעיפות את החיידקים לכל עבר, כדאי אפוא להימנע מהייבוש באוויר חם, בפרט בבתי חולים וקליניקות.

יחד עם זאת, באם זאתי דרך הייבוש היחידה שזמינה לכם – היא עדיפה מכלום. נייר היא האופציה המומלצת ביותר (החיידקים נתלים על מגבות בד).

 

ייבוש בעזרת אוויר חם - עדיף מכלום

כשברקע משתולל נגיף הקורונה, כולנו משתדלים לשמור על בריאותינו בצורה הטובה והיעילה ביותר. שטיפה וייבוש של הידיים באופן מספק היא הדרך הקלה והיעילה ביותר למניעת הידבקות.

YOU MIGHT ALSO LIKE