Emil Rent a Car
אמיל השכרת רכב
השכרת רכבים בכל ארה"ב החל מ- $450 לחודש. רכבים חדשים
Meir Raanan, CPA
מיסים כבר הגשת? אל תחכה לרגע האחרון
התקשרו- מאיר רענן רו"ח מוסמך
Meir Raanan, CPA
מיסים כבר הגשת? אל תחכה לרגע האחרון
התקשרו- מאיר רענן רו"ח מוסמך
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
Home and more
חנות מתנות וכלי בית בניחוח ישראלי
פיתרונות עיצוב לבית ולמשרד
Premium Remodeling
דרושים אנשי מכירות לחברת הום אימפרובמנט איכותית
עם ניסיון מעל שנה בתחום, אווירה כיפית ומשפחתית, 2 לידים איכותיים מובטחים ביום, ניירות חובה
Wintorium Windows & Doors
דרושים אנשי מכירות לחברת חלונות
עם או בלי ניסיון, רציניים ובעלי מוטיבציה גבוהה, תנאים מעולים, הדרכה אישית, משכורת גבוהה+ אחוזים
מדיניות עוצר בלוס אנג'לס: ראש העיר הורה על סגירת כל העסקים; התושבים נדרשים להשאר בבית
"זהו יום שיצרב בהיסטוריה וברחובותיה של לוס אנג'לס, רגע בו הכל השתנה", למרות שהדגיש כי אין זהו עוצר רישמי, הסביר גראסטי כי הזמן היחיד בו מורשים תושבי לוס אנג'לס לצאת מביתם הוא על מנת לרכוש מזון לטפל ביקיריהם

ראש עיריית לוס אנג'לס אריק גראסטי הודיע על החרפת המדיניות במאבק מול מגיפת הקורונה והורה לתושבים על השארות בבתים ושורה של צעדים נוספים.

 

 

"זהו יום שיצרב בהיסטוריה וברחובותיה של לוס אנג'לס, רגע בו הכל השתנה". לפי ההנחייה כל העסקים נדרשים להסגר החל ממחר בחצות למעט כאלו המספקים שירותיים חיוניים.

הזמן היחיד בו מורשים תושבי לוס אנג'לס לצאת מביתם הוא על מנת לרכוש מזון לטפל ביקיריהם. גראסטי ביקש להדגיש כי אין מדובר בהנחיית SHELTER-IN PLACE  אלא בדרישת 'השארו בבית'

הוא הסביר כי מדובר מצב חירום לאומי ואיש אינו תחת עוצר. כמו כן ביקש לשמור על כללי ריחוק חברתי והיגיינה.

ההודעה מגיע ביום בו דווח על מותו של תושב לוס אנג'לס בעל מגוון מחלות רקע, אשר הפך לקורבן השני של מגפת הקורונה בעיר.

ד"ר ברברה פרר, מנהלת מחלקת בריאות הציבור במחוז לוס אנג'לס, תיארה את האיש כ"גבר בטווח הגילים 30 עד 50 שגר בקהילה קטנה בסמוך לפסדינה", אולם ברשתות החברתיות, קרובי משפחתו של הקורבן אמרו כי מדובר בג'פרי גזריאן בן ה-34.

עוד אמרו בני משפחתו כי הוא ביקר לאחרונה בשני פארקי שעשועים בפלורידה - דיסניוורלד ויוניברסל סטודיוס - לפני ששב לקליפורניה ואובחן כנשא הנגיף ב-13 בחודש.

מעבר לקורבן השני שמת כתוצאה מהנגיף, במחלקת בריאות הציבור חשפו כי התווספו 40 מקרים נוספים, כך שסך מניין נדבקי הקורונה במחוז לוס אנג'לס עומד על 231. "ישנן שבע מעבדות במחוז שמסייעות לבצע את הבדיקות", הסבירה ד"ר פרר, שהוסיפה כי אומנם נרשם שיפור במהירות ובכמות הבדיקות שמתבצעות, אך עדיין קיים מחסור עצום.

נכון לאתמול, במחוז לוס אנג'לס ערכו בדיקות לזיהוי נגיף הקורונה בקרב 1,700 תושבים, כאשר 13% מהן חזרו כחיוביות, כך על פי ד"ר פרר, שהדגישה את החשיבות בריחוק חברתי וחזרה על המצלצתה לאוכלוסייה המבוגרת להישאר בבתים.

"אנחנו מפצירים בכם להתייחס במלוא הרצינות ולעשות ככל הניתן למנוע חשיפה שלכם לנגיף וחשיפה שלכם בפני אחרים. הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא לצאת מנקודת ההנחה שאתם נדבבקתם בקורונה, וכל הסובבים אתכם גם נדבקו. הישארו בבתים כמה שרק אפשר", אמרה פרר.

בנוסף, מנהלת מחלקת בריאות הציבור אף ביקשה מהציבור הרחב להתייעץ עם רופא לפני ביצוע של בדיקה כלשהי: "גם אם אתם עברתם בדיקה שתוצאותיה התקבלו כשליליות, וגם במידה שאתם לא חשים בתסמיני הנגיף, זה לא אומר דבר על מחר או מחרתיים", סיכמה ד"ר פרר.

שירותי העירייה שכן יפעלו, הם המשטרה, כיבוי אש, בתי משפט, תברואה, תחבורה ציבורית, מים חשמל וגז.

חשוב לציין כי גם שירותי בניית הבתים (קונסטרקשן), כמו מפקחים (אינספקשן) וכדומה, ימשיכו להיות פעילים. ההגבלה כאמור, היא על פתיחת המשרדים.

YOU MIGHT ALSO LIKE