הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
בעקבות המשבר: עשרות רחובות בניו יורק יוסבו למדרכות
בשלב ראשוני ייסגרו כ-40 מייל של כבישים בחמשת רובעי העיר, בעיקר בסמוך לפארקים וכדומה. אם תירשם הצלחה, התוכנית עשויה להתרחב לכ-100 מייל. המטרה: לאפשר לתושבים לבצע פעילות גופנית תוך כדי שמירה על ריחוק חברתי

בכוונת עיריית ניו יורק להפוך כ-40 מייל (כ-65 ק"מ) של כבישים ברחבי העיר למדרכות רחבות במיוחד שימשו לטובת התושבים, וזאת על רקע ההבנה המתגבשת לפיה המשבר לא צפוי להסתיים בחודשים הקרובים.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


סגירת שד' פארק במנהטן במסגרת התוכנית הקודמת שנעצרה בעקבות המשבר (צילום: Getty Images)

 

ראש העיר המקומי, ביל דה-בלאסיו, הסביר כי התוכנית החדשה תאפשר לתושבים להסתובב בעיר במהלך חודשי הקיץ תוך כדי שמירה על ריחוק חברתי - אחת הסוגיות הכי קריטיות במאבק בהתפשטות הנגיף. עוד הסביר דה-בלאסיו כי התוכנית נוצרה בשיתוף עם מועצת העיר, ובמידה שתירשם הצלחה, יתכן שהיא תורחב לכבישים נוספים (באורך כולל של כ-100 מייל, או כ-160 ק"מ).

על אף שטרם פורסמה רשימה מפורטת של רחובות שיעברו את ההסבה, התוכנית תתמקד בראש ובראשונה ברחובות שסובבים את הפארקים העירונים. דה-בלאסיו הסביר את ההחלטה ואמר: "האזורים שסמוכים לפארקים הם הכי 'בעייתיים' כי התקהלות המונית יכולה להתרחש שם בקלות יתרה. התוכנית מאפשרת לנו לפתוח מרחבים נוספים במקומות הללו".

 

 

ככל הנראה, כבר בתחילת החודש הבא צפויים הרחובות הראשונים להיחסם לתנועה, אך, כאמור, הודעה רשמית טרם פורסמה. ראוי לציין כי לשכתו של דה-בלאסיו הורתה לעצור תוכנית דומה שפעלה בעיר, אם כי במתכונת קטנה בהרבה (רק כשישה רחובות קטנים שנסגרו בסופי שבוע). 

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE