Always Recruiting, Inc
יש לנו עבודה בשבילך! אנו מחוייבים למצוא לך תפקיד שיתאים לכישורים ולשאיפות שלך
משרות בלעדיות בכל התחומים והמקצועות, ללא עמלות
חברות הום אימפרטבמנט, מחפשים עובדים?
מחפשים אנשי מכירות, ראנרים, פקידה? התקשרו עכשיו
חברות הום אימפרטבמנט, מחפשים עובדים?
מחפשים אנשי מכירות, ראנרים, פקידה? התקשרו עכשיו
My Party Production
תכנון, עיצוב והפקת אירועים
אנו נשמח להפיק עבורכם את אירועי היוקרה המוצלחים ביותר
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת עם הרכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
לחברת הום אמפרובמנט מצליחה דרושים אנשי מכירות
משכורת גבוהה ותנאים מעולים למתאימים- לא דרוש ניסיון קודם
Visa To America
אנחנו נסייע לכם בכל מצב להישאר חוקיים בתקופת ה COVID19 ולאחריה
בכל ענייני הגירה בכל שעה אנחנו פה לסייע, משרד עו"ד שמטפל בכל סוגי הבקשות
משבר הקורונה בענף השכירות יהפוך את סן פרנסיסקו לבת השגה לשוכרים יחידנים?
מחירי שכר הדירה לדירות יחיד בסן פרנסיסקו צנחו ב-9.2 אחוזים מאז יוני 2019. זו הירידה הגדולה ביותר מזה שנים, לפחות מאז 2015, דאז מדד השכרת דירות יחיד החל להמדד

כפי שדווחנו במישור הארצי ע"פ דו"ח זילו,  נרשמה האטה כללית ממוצעת בעליית שכר הדירה
משנה תוקף הדברים מקבלים בכל הנוגע לדירות קטנות כמו בסן פרנסיסקו שם המגמה היא כבר ירידה נומינלית משמעותית.

מחירי שכירויות דירות חדר-יחיד כולל "סטודיו" קרובים מאוד לירידה דו-ספרתית לעומת השנה שעברה.
בחודש האחרון למשל, נרשמה ירידה של 3 אחוזים שלמים על חדר יחיד בעיר שעד לפני שנה בלבד דורגה כיקרה ביותר מבין כל הערים בארצות הברית כולה, בדירוג עלות-המחיה. 

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

 

השאלה, האם מהמשבר המסיבי בתחום עלויות השכר, צומחת גם הזדמנות לשוכרים חדשים יחידנים, שידם לא היתה משגת עד כה לשכור יחידות דיור / דירות חדר בודדות?

כאן כמובן, צריך להמתין כיצד יגיב השוק בחודשים הקרובים, כמובן גם בראיית מקרו כלכלית של מדינת קליפורניה וארה"ב כולה.
נכון להיום, טייקוני השקעת הנדל"ן עזבו את העיר בצורה מסיבית, מה שאולי מסמן מגמה חיובית עבור שוק השוכרים, אך גם יתכן מנגד יפתח אפשרויות למשקיעים חדשים שיצפו ליציבות כלכלית מהירה מהצפוי, אשר תניב להם תשומות השקעת נדל"ן נאות.


אשת הנדל"ן קריסטל חן,  מזהה חפיפה למצב בבוסטון, סן חוזה וניו-יורק שם מחירי שכירות דירות בגודל דומה רשמו ירידה משמעותית. לטענתה, שוק השוכרים לאור המצב הכלכלי הסבוך, השתנה באופן שבו הם מתעדפים כיום קודם את המחיר ותנאים בסיסיים ומוכנים בשל כך להתפשר על מיקום ומרחק, אי לכך אפקט הדומינו של שינוי מדרג הצרכים של הביקוש דוחק את העצה במקומות שהיו יקרים יותר, מטה.

יש לכך, ע"פ חן, גם הסבר טרוויאלי הגיוני, שכמובן מקבל משנה תוקף בכל העולם בעידן הקורונה, מגמת נסיקת העבודה מהבית/ עבודה מרחוק של יותר ויותר משרות.  חן: "ככל שיותר ויותר חברות עוברות לעבודה מרחוק, שוכרים רבים לא רוצים לשלם את תג המחיר הגדול בעיר, כאשר במציאות הנוכחית הם פחות ופחות יכולים להשתמש באזורים חברתיים,  ומחפשים אפשרויות נוחות יותר מחוץ לאזורים גדולים ומטרופולינים," אמרה. "אם כולם תקועים בבית, אנשים מתעדפים שיש יותר מקום ונוחות על פני חיי העיר."

בנוסף, עוד תופעה נדל"נית מעניינת נרשמה. תמורה, בשוק השוכרים בהקשר ישיר לדרישות המרחק החברתי. בעקבות וירוס הקורונה: שאולי בסופו של דבר דווקא כן תמתן את ירידת עלות שכר הדירה ליחידנים מכוון הפוך.  ישנה תנועה גדולה ממגורים בדירות שותפים, לדירות יחיד (כאמור בינתיים תוך נכונות להתרחק ממרכז העיר ומהעיר עצמה ככלל) מתוך החשש הסביר להדבקות עם שותפים פחות מוכרים. 

יש לציין שנרשמה ירידה של 6.4 אחוזים בדירות  2 ו 3 חדרים בסן פרנסיסקו. כלומר התופעה של ירידת שכר נומינלית משמעותית דירה איננה ייחודית לדירות יחיד, למרות ששם היא הבולטת ביותר.

YOU MIGHT ALSO LIKE