Law Office Of Yoni Weinberg
מתמחים בנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח
My Party Production
תכנון, עיצוב והפקת אירועים
אנו נשמח להפיק עבורכם את אירועי היוקרה המוצלחים ביותר
My Party Production
תכנון, עיצוב והפקת אירועים
אנו נשמח להפיק עבורכם את אירועי היוקרה המוצלחים ביותר
LSAS Attorneys
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בהבראה כלכלית, הסדרי חובות ומחיקת חובות
עובדים בשיתוף פעולה עם משרד עו"ד בישראל
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
Windows N Things
חלונות מעוצבים בהתאמה אישית
דילים מיוחדים לקבלנים וארכיטקטים
Emil Rent a Car
אמיל השכרת רכב
השכרת רכבים בכל ארה"ב החל מ- $450 לחודש. רכבים חדשים
הרשת גועשת לאור דברי אילון מאסק: "השמאל מאבד את המרכז"
"היזם הירוק הליברלי" מטריף את הרשת. מצד אחד כחצי מיליון לייקים על ציוץ בן שורה אחת. מצד שני, 80 אלף תגובות נכון לעכשיו, בנוסח "אני מעדיפה לזהם את מימיי השתייה באמריקה מאשר לנסוע במכונית הירוקה שלך, איך אני בתור שמאלנית אה מיסטר מאסק"? - רוב התגובות הנזעמות מגיעות ממי שהיו בטוחים שהיזם הירוק "בצד הנכון" נגד "הפשיזם"

רחש-בחש כזה לא נרשם ברשתות החברתיות מאז עובדי הצנזורה של ג'ף בזוס ברשת השנויה במחלוקת "טוויטר", עברו לצנזר בפומבי את נשיא ארה"ב הנבחר ולהפעיל עליו מה שהם יחד עם מקביליהם לדו-אופול (מונופול של 2 חברות) פייסבוק, עושים בצורה הרבה יותר דורסנית לחופש הביטוי של פטריוטים/ שמרנים מזה שנים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


דברי מאסק ומגיב זועם

היזם הצבעוני אילון מאסק שנחשב כמי ש"חי את החלום האמריקאי המיתולוגי" שבנה את הצלחתו הטכנולוגית, והפיננסית בעיקר במו ידיו מצליח תוך פחות מ- 24 לעורר את הרשת.  
ציוץ בודד (נכון לעכשיו) של אילון מאסק זוכה לכמות לייקים ברשת שמתחרה ואף עובר את כמות הלייקים של הנשיא האמריקאי כשהוא צונזר. אז איך ציוץ בודד של יזם נערץ, בעל "השקפות ירוקות" בהגדרה, וכיום אחד האנשים המצליחים והעשירים בארה"ב.
אז גורם לרשת לגעוש מחד, יותר לייקים מאשר לטראמפ, והמוני תגובות אנטי מנגד?

דווקא בגלל שהוא לא נחשב כאוהד של טראמפ ואף נכנס עם הממשל ב-2018 לעימות חזיתי, "גורו ירוק" שרבים מהנוסעים הפרוגרסיבים נוסעים ברכביו, והיותו בלתי-מפלגתי


למה התכוון בסאב-טקסט המילארדר איכות הסביבה, שאמנם עד היום לא החצין עמדות מפלגתיות אך נחשב מוטה שמאלה, כשהוא אומר "השמאל מאבדים את המרכז"?

מאסק מבין את הארתמטיקה הפשוטה, הבלתי מפלגתיים במדינות המפתח הם שיכריעו את הנשיאות. להערכתו הנוכחית הבלתי מפלגתיים "המרכז" לא ילכו עם השמאל שמעל 10 מיליון מבוחריו המפלגה הדמוקרטית, מממן בתרומות את BLM התוקפניים נגד היסודות של ארצות הברית, במהומות הנוכחיות.  
דונאלד טראמפ,  לא מפספס הזדמנות לנצל את המומנטום


 הההצלחה הגדולה של "טסלה" בשוק ההון 2020:

מניית ענקית הטכנולוגיה טסלה מממשיכה לשמור על יציבות ולאשרר את שנתה החלומית בה נכון להיום צמחה ב-550 אחוזים מתחילת השנה, המפעל הגדול בעולם לייצור מכוניות עומד לקום בטקסס שגם מבטיח להיות כזה השומר על איכות הסביבה ובמינימום זיהום ואפילו מעורב בחברה הנאבקת לייצור חיסונים גם לקורונה.


כנראה שזה מתחיל בכך, שדווקא בגלל שמאסק לא נחשב עד היום לאוהד גדול של הנשיא הנבחר ואף לפני שנתיים ציפצף על תקנות הנשיא בנוגע להעברת עבודה לסין ובחר לעשות עסקים ולייצר חלק מרשימת המוצרים דווקא עם ה"פרנמיס" כלורמ סין, שבימים האלה ממש נמצאים בחיכוך שיא עם ארה"ב. בים מאנשי השמאל נהגו להשתמש במאסק כמודל של מצליח-על ברשתות החברתיות וכלנות אותו גם הוא "הוא משלנו  פרוגרסיבי דמוקרטי", ונראה שהדימוי הזה שהם תוו לעצמם חוטף סטירה מצלצלת לפרצוף.

ואמנם בחודשים האחרונים נראה שיש שינוי, כשהוא לא מחמיץ עד לפני זמן מה הזדמנות לתמוך במועמדות הקוריוזית החצי משעשעת של קניה ווסט, אבל נראה שזו היתה תחנת ביניים זמנית של המילארדר הצבעוני.

YOU MIGHT ALSO LIKE