הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
הבייבי בום של הקורונה ממשיך! רייצ'ל מקאדמס בהריון עם ילד שני
לצד הפרידות הרבות שהביא איתו סגר הקורונה, גם יש לא מעט הריונות חדשים. הפעם זו השחקנית רייצ'ל מקאדמס שמרחיבה את התא המשפחתי עם ילד נוסף

השחקנית נצפתה לאחרונה בעת שטיילה ברחובות לוס אנג'לס בעוד היא מציגה בטן הריונית מתקדמת. רייצ'ל בת ה- 41 נראתה כשהיא יוצאת מחנות לבגדי ילדים ולבושה בשמלה ורודה וכמובן מסכת פנים.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

בן זוגה של מקאדמס הוא התסריטאי ג'יימי לינדן. השניים הם כבר הורים לילד בן שנתיים, אותו הביאו לעולם בשנת 2018. היא מקפידה שלא לשתף תמונות של בנה ואף נמנעת מלהתייחס אליו בראיונות ברוב המקרים. יחד עם זאת כשמונה חודשים לאחר שנולד החליטה בכל זאת להעניק כמה מילים על ההורות החדשה.

"זה הדבר הכי מדהים שאי פעם קרה, ללא ספק," כך אמרה כוכבת הסרט "היומן" בנובמבר של 2019. "אנשים אומרים שהחיים שלך הם לא רק שלך יותר, אבל היו לי 39 שנים של עצמי, ונמאס לי ממני, הייתי כל כך שמחה לשים את הפוקוס על אדם אחר."

 

 

אחר כך המשיכה לספר על חווית ההורות בגיל מאוחר, אם כי אין לה חרטות שחיכתה זמן מה עד שהביאה ילדים. "חיכיתי הרבה זמן להיות אמא. זה פשוט איך שזה קרה," אמרה. "ולא רציתי לעשות את זה לפני שזה היה הזמן הנכון."

לאחרונה יצא סרטה החדש- "האירוויזיון: סיפורה של פייר סאגה", של נטפליקס. הפרויקט הגיע לאחר שלקחה פסק זמן קל ממשחק. "היה לי הרבה זמן חופשי לפני כן אז הייתי די מוכנה לחזור לעבודה בזמן שחזרתי." כך סיפרה ביוני.

 

 

השחקנית הביאה את בנה לצילומים אך היא חושבת ש על אף גילו הצעיר זה ישאיר איזשהו רושם בחייו. "הוא בחיים לא יזכור משהו מזה, אבל אני מרגישה שאיכשהו זה אולי ידבק לנשמה שלו וקצת לאישיות שלו, אז זה היה נהדר שזכינו לטייל." אמרה. "היינו מכונסים בעצמנו כל כך הרבה זמן שזה היה נהדר לצאת אל העולם ולעבוד באותו זמן. הרגשתי ברת מזל שיכולתי לעשות את זה." הסרט צולם במספר מקומות בעולם, ביניהם ישראל, סקוטלנד ואיסלנד.

YOU MIGHT ALSO LIKE