National Hardwood Flooring
מתמחים פרקטים, רצפות עץ ומדרגות
התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר המשתלמת ביותר
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
Best Solar
לחברת סולר/ הום אמפרומבנט דרושים אנשי מכירות
עם או בלי נסיון, תנאים מעולים למתאימים, לידים בשפע
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Visa To America
אנחנו נסייע לכם בכל מצב להישאר חוקיים בתקופת ה COVID19 ולאחריה
בכל ענייני הגירה בכל שעה אנחנו פה לסייע, משרד עו"ד שמטפל בכל סוגי הבקשות
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת עם הרכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
בניגוד לארה"ב: המותג טראמפ רושם כישלון כלכלי בקנדה
מלון הדירות על שם הנשיא האמריקאי שנערך שוב לבחירות, נסגר לצמיתות שלאחר שלא הצליח להתרומם כלכלית, כמו מלון הדירות על שמו שנסגר בטורונטו מסיבות דומות לפני כארבע שנים

החברה שמחזיקה בבעלות של המלון טראמפ אינטרנשיונל טאור ברחוב ג'ורג'יה בדאון טאון ונקובר, הכריזה על פשיטת רגל. לאור כך מלון טראמפ נסגר לצמיתות. המלון נסגר זמנית במהלך חודש מרץ בגלל מגיפת הקורונה ועתה כאמור הוא נסגר לתמיד.

לפני כארבע שנים בנסיבות דומות נסגר מלון טראמפ אינטרנשיונל טאור בדאון טאון טורונטו. עתה לנשיא ארה"ב דונלד טראמפ אין יותר נוכחות בקנדה ויתכן שתושבים רבים נושמים לרווחה, זאת מאחר שהשם טראמפ לא זוכה להערכה רבה במדינה השכנה מצפון של ארה"ב.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

 

מלון טראמפ אינטרנשיונל טאור בוונקובר כלל מאה ארבעים ושבעה חדרים, בחלק ממגדל המתנשא לגובה שישים ושלוש קומות, ונחשב למלון יוקרתי אך קטן. המלון השתרע על פני חמש עשרה הקומות הראשונות בבניין. המגדל נחשב לשני בגובהו בוונקובר והקמתו עלתה כשלוש מאות ושישים מיליון דולר. המלון כלל ספא מפואר ומספר מסעדות יוקרתיות בהן הסינית "מוט שלושים ושתיים" שנפתחה מחדש (לאור משבר הקורונה), וגם היא נסגרה עתה לצמיתות. הדירות הפרטיות במגדל טראמפ (מאתיים ושבעה עשרה במספר) נמצאות בקומות הגבוהות של הבניין. הן נמכרו לפני מספר שנים במחירים גבוהים ביותר. בשלב זה עדיין לא ברור כיצד סגירת מלון טראמפ תשפיע על אלה שגרים בדירות.

בעלת הבניין של מלון טראמפ בוונקובר היא חברת 'תא לניהול בתי המלון'. החברה שאחראית על פעילות האירוח בקבוצת הולברון, הגישה את הבקשה לפשיטת רגל בסוף אוגוסט. 'תא' שמיקומה במלזיה מחזיקה בבעלות על בתי מלון יוקרתיים ברחבי העולם. בוועד עובדי המלון בוונקובר קיבלו בתדהמה את סגירתו דבר שיביא לפיטורי עשרות עובדים.

מלון טראפ בוונקובר נפתח לפני כשלוש וחצי שנים שנים כאשר הבעלים קבוצת הולברון (בשליטת מיליארדר ממלזיה), חתמה על הסכם עם קבוצת טראמפ לניהולו. פתיחת המלון לוותה בהפגנות של תושבים מקומיים נגד טראמפ. בזמן בניית הפרוייקט ראש עיריית ונקובר דאז, גרגור רוברטסון, ביקש מחברת הולברון להסיר את השם טראמפ מהבניין, לאור פניית אזרחים רבים. תקופה קצרה לאחר פתיחת המלון, מנהלי הולברון הביעו חשש מההסכם עם טראמפ שכידוע מעורר התנגדות במקומות רבים ברחבי העולם.

חברת 'תא' מסרה לבית המשפט שחובות מלון טראמפ בוונקובר נאמדים בכחמישה מיליון דולר. לעומת זאת נכסי המלון מוערכים בכמיליון דולר בלבד. אסיפת נושי המלון הראשונה אמורה להתקיים בשישה עשר בחודש.

יצויין כי בראשית אוגוסט במשרד הבריאות של מחוז בריטיש קולומביה נתקבל מידע על פריצת מגיפת הקורונה בלאונג' של מלון טראמפ בוונקובר.

 

 

 

 

טראמפ ביקר בוונקובר לפני כשבע שנים עוד בטרם נתמנה לנשיא, והכריז על הקמת המלון על שמו בדאון טאון. הביקור זכה להד נרחב בתקשורת המקומית ונכחו בו גם שניים מילדיו: דונלד טראמפ ג'וניור ואיוונקה טראמפ.

לפי הערכות בענף המלונאות רשת 'פור סיזנס הוטלס' שוקלת לרכוש את מלון טראמפ, לאחר שעזבה בראשית השנה את המלון בניהולה שצמוד למרכז הקניות 'פאסיפיק סנטר', שאף הוא בדאון טאון ונקובר.

מלון טראמפ בטורונטו היה בבעלות חברת 'טאלון אינטרנשיונל' בשליטת המיליארדר היהודי-רוסי, אלכס שניידר (לשעבר מבעלי קבוצת הכדורגל של מכבי תל אביב). הוא נסגר בשל חובות שהוערכו ביותר משלוש מאות מיליון דולר.

חברת 'טאלון' וחברת טראמפ הגישו תביעות הדדיות אין ספור אחת כנגד השנייה בגין המלון בטורונטו. במקביל חלק מבעלי הדירות בפרוייקט הגישו אף הם תביעות נגד שתי החברות. מרבית הדירות במלון נשארו ריקות וחברת הניהול של טראמפ לא עמדה בהתחבויותיה להשכרתן.

YOU MIGHT ALSO LIKE