RMO Construction Services- Michelle Wizman
מחפשים רישיון קבלן? יש לנו פיתרון והוא חוקי!
פנו אלינו ליעוץ והדרכה חינם
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
international legal shield llc
ייעוץ והגנה משפטית לעסקים ללא הגבלה במסלול חודשי $149
רישום חברות, רישיון עסקי, הכנת חוזים, טיפול מלא בצ'ארג'בקים ועוד
Drake Law Firm
עורך דין לנזקי גוף ותאונות דרכים
ליווי צמוד לאורך כל הדרך, מגיעים עד בית הלקוח
Cash 4 Less
פריטת צ'קים ללקוחות פרטיים ועסקיים
פריטה מיידית, אחוזים הכי נמוכים בשוק וללא הגבלת סכום
Premium Remodeling
נמאס לכם לשבת בבית? לחברת הום אימפרובמנט איכותית דרושים אנשי מכירות
עם ניסיון מעל שנה בתחום, אווירה מקצועית ומשפחתית
"יש זמרת שצועקת יותר מדי": מי משתמש בארוס של דמי לובאטו כדי לסכסך בינה לבין סלינה גומז?
שתי הזמרות יוצאות דיסני היו בעבר חברות טובות, וזה לא סוד שהחברות ביניהן עלתה על שרטון. יחד עם זאת הן תמיד שמרו על הבעיות שלהן לעצמן. לאחר שעלו ציוצים בנושא לכאורה מטעמו של מקס אריך, ארוסה של דמי, היא החליטה להשמיע את קולה

לובאטו שהתארסה לא מזמן לבן זוגה, השחקן מקס אריך, הגיבה בחשבון האינסטגרם שלה על מספר ציוצים שלכאורה שותפו על ידיו לפני מספר שנים. במהלך סוף השבוע, מעריצים של הזמרת התחילו לשתף את מה שנראה כמו צילומי מסך של פוסטים מתוך חשבונו של הכוכב. בציוצים כתובים דברים על סלינה גומז. באחד מהם אשר עלה ב- 2010 כתוב, "חחחח סלינה גומז ודמי לובאטו חמודות יחד אבל אם אתם חושבים שדמי יפה יותר...אתם טועים!"

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

 

בפוסט אחר ששותף לכאורה בשנת 2015 גם נראה שישנה השמצה של דמי, אך הפעם ללא ציון שם מפורש. "יש זמרת שצועקת יותר מדי," כתוב. "בגלל זה הבחורה שלי טובה יותר מאתם יודעים מי."

מעריציה של דמי נחלצו להגנתה ברשת החברתית. "לדמי מגיע טוב יותר," כתבה אחת העוקבות. עוקבת אחרת כתבה, "אני צריכה תשובות. דמי עצמה לעומת זאת טענה בפוסט שהעלתה שבכלל מדובר בציוצים מזויפים. "זה ממש עצוב שאנשים מזייפים תמונות כדי להסית נשים אחת כנגד השנייה," כתבה. "אם לנשים יש קונפליקט זה ביניהן ולא קשור אליכם."

 

 

עוד הוסיפה הכוכבת בת ה- 28 ושאלה, "אין לכם דברים חשובים יותר לכתוב עליהם ב- 2020???" אחר כך כתבה, "אני מאתגרת כל צהובון שמעז לכתוב את שמי להזכיר את שמה של בריאונה טיילור ואת העובדה שהרוצחים שלה עדיין לא נעצרו." היא כמובן מתייחסת לשוטרים שירו לתוך ביתה של בריאונה טיילור על אף שלא הייתה אשמה בדבר, והרגו אותה.

 

 

בנוסף היא טענה שמי ששיתף את הציוצים הללו התכוון להשתמש בהם כהסחת דעת, "אבל אז אני עוצרת וחושבת...זה ממש חצוף אבל וואו...אני מבינה את זה. ואני לא רוצה להסתכל על מה שבאמת קורה בעולם גם אבל אנחנו חייבים," אמרה. "כן, זה קל יותר לקרוע סלבס לקרעים ואת מערכות היחסים שלהם בגלל ש- 2020 מסריחה ומפחידה אותנו ממש אבל זה רק ימשיך להיות מפחיד אז שנתייחס להכל ונעבוד על פתרונות יחד."

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m so lucky to be here today and to have made it to my 28th birthday. Join me in taking a stand for Breonna Taylor. Use my link in bio �� #BlackLivesMatter

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

לסיום כתבה, "אז בעוד שמצד אחד אני מבינה ויש לי חמלה כלפי אלה שכל כך מזועזעים מהמציאות של 2020 שהם חייבים להסיח את דעתם עם תמונות מזויפות כדי שלא לחשוב על כמה הזמנים האלה רעים- אבל מהצד השני, אם אתם לא בני 13 שמנסים לתפוש את המציאות של ימינו, שימו את המכנסיים של הילדים הגדולים ותכתבו על מה שבאמת חשוב. בבקשה."

YOU MIGHT ALSO LIKE