international legal shield llc
ייעוץ והגנה משפטית לעסקים ללא הגבלה במסלול חודשי $149
רישום חברות, רישיון עסקי, הכנת חוזים, טיפול מלא בצ'ארג'בקים ועוד
RMO Construction Services- Michelle Wizman
מחפשים רישיון קבלן? יש לנו פיתרון והוא חוקי!
פנו אלינו ליעוץ והדרכה חינם
RMO Construction Services- Michelle Wizman
מחפשים רישיון קבלן? יש לנו פיתרון והוא חוקי!
פנו אלינו ליעוץ והדרכה חינם
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
Leah Rojsahi
לאה רוג'הני - מורה פרטית למתמטיקה ומדעים
מומחית בשיעורים מקוונים
Drake Law Firm
עורך דין לנזקי גוף ותאונות דרכים
ליווי צמוד לאורך כל הדרך, מגיעים עד בית הלקוח
Visa To America
אנחנו נסייע לכם בכל מצב להישאר חוקיים בתקופת ה COVID19 ולאחריה
בכל ענייני הגירה בכל שעה אנחנו פה לסייע, משרד עו"ד שמטפל בכל סוגי הבקשות
הנאומים המלאים, ועיקרי הדברים: "ה' עוז לעמו יתן ה' יברך את עמו בשלום"
שרי החוץ הערביים הדגישו את הפיתוח המדעי, ואת עתידו של הדור הצעיר, נתניהו הדגיש את השלום ההיסטורי והבין דתי והנשיא בירך על "עידן חדש במזה"ת עידן של אומץ ועתיד בו אנשים מכל הרקעים והאמונות חיים יחדיו"

מוסיקה חגיגית ועליזה קידמה את הגברת הראשונה של ארה"ב ואת אשת ראש ממשלת ישראל לקול תשואות הקהל, כך החל טקס חתימת הסכמי השלום בין ישראל, איחוד האמירויות הערביות, ובחריין.

לאחר שהתזמורת המשיכה לנגן את ההמנון הנשיאותי "Hail to the chief", הודיע הכרוז: "גבירותיי ורבותי נשיא ארה"ב ואיתו ראש ממשלת ישראל, שר החוץ של האיחוד האמירויות ושר החוץ של ממלכת בחריין".

מחיאות הכפיים הרועמות נמשכו בזמן שהנשיא תפס את מקומו במרכז המרפסת של הבית הלבן.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

נאום נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ

"תודה לראש ממשלת ישראל , ותודה שרה. שר החוץ עבדאללה בן זאיד מאיחוד האמירויות הערביות ושר החוץ של בחריין עבד אל לטיף אל זיאני".

"באנו לשנות את ההיסטוריה, לסמל עידן חדש במזה"ת עידן של אומץ ועתיד בו אנשים מכל הרקעים והאמונות חיים יחדיו".

"זהו ההסכם הראשון בין ישראל ואומה ערבית מזה רבע מאה, בהיסטוריה היו רק שניים עד עכשיו, והינה הגענו לשניים בחודש אחד, ויהיו עוד".

"ישראל והשכנות הערביות יקימו שגרירויות, יחליפו שגריריים וישתפו פעולה בתיירות, סחר, בריאות וביטחון, הם יעבדו יחד כחברים, הסכם אברהם פותח למוסלמים בכל העולם את מסגד אל אקצא,  האתר השלישי בחשיבותו לאסלאם. יחד ההסכמים ישמשו כבסיס לשלום כולל באזור, משהו שאף אחד לא העלה בדעתו בעידן הזה, באמצעות אינטרסים משותפים, וכבוד הדדי. ברכותיי על ההישג יוצא הדופן".

"יש שקרים שהיהודים והערבים אויבים, ושמסגד אל אקצא היה תחת מתפקה, מדור לדור העבירו שקרים והזינו את מעגל הטרור, ההסכמים מוכיחים כי העמים עוברים מטעויות העבר, ומדינות אחרות יצטרפו למנהיגים הגדולים הללו".

"לא נאפשר יותר שנאה לישראל ולרדיקליות ולקיצוניות, ולפגוע בגורל האזור. כנשיא היה לי הכבוד לדבר עם מנהיגי יותר מ-54 מדינות מוסלמיות בערב הסעודית בראשית הנשיאות. והמסר שלי באותו יום היה פשוט, אני מפציר בכל המדינות לשים הבדלים בצד, להתאחד נגד האויב של הטרור, ולעבוד יחד למטרה הנעלה של ביטחון ושגשוג. הצעתי את עזרת וחברות אמריקה, אבל אמרתי שהאומות חייבות להחליט איזה עתיד הן רוצות לילדיהם, לאומותיהם, ולמשפחותיהם, אך אחד לא יעשה בחירה זאת עבורם, עתה הם בוחרים בשיתוף, בפריחה, ובשגשוג".

"היום בוחרים בעתיד בו ישראלים וערבים, מוסלמים ויהודים יחלמו, יתפללו, ויחיו בהרמוניה בקהילתיות ובשלום, תנו לי לברך את אזרחי ישראל, איחוד האמירויות וממלכת בחריין. אלוהים יברך את כולכם יום נפלא לעולם, ויום יפה לעולם, תודה לאנשי הקונגרס ולסנאטורים".

לאחר הדברים הללו הזמין הנשיא את ראש ממשלת ישראל.

נאום רה"מ בנימין נתניהו

"תודה זה כבוד גדול, חברנו הנשיא, הגברת הראשונה מלאניה טרמאפ, תודה שאירחת אותי ואשתי שרה ואת המשלחת שלנו ביום היסטורי זה".

"עידן חדש של שלום נפתח. במשך אלפי שנים היהודים התפללו לשלום, במשך עשורים המדינה היהודית התפללה לשלום, וזה מדוע היום אנו מלאים בכזו הכרת תודה. תודה לנשיא טראמפ, תודה לעמידתך לצד ישראל, התמודדת עם האיראנים והאיומים מטהרן, הצעת חזון ריאליסטי לשלום בין ישראל והפלשתינים, והצלחת לתווך שלום היסטורי שעליו אנו חותמים היום".

"אני מודה לך על מנהיגות חכמה, על הרחבת מעגל השלום עם הערבים, אני מודה למלך חאמד מבחריין, ולך שר החוץ הבחרייני בהצטרפות, ובהבאת תקווה לכל ילדי אברהם".

"עם ישראל מכיר את המחיר של מלחמה, אני מכיר את מחיר המלחמה, נפצעתי בקרב, חבר קרוב מת בזרעותיי, אחי יוני איבד את חייו כאשר הוביל את המבצע באנטבה, האבל של הוריי על יוני ליווה אותם עד יום מותם, כשבאתי לנחם את המשפחות השכולות ראיתי את הדברים הללו מול עיניי".

"השלום הזה יכול לסיים את הסכסוך הישראל-ערבי לעד. בוא נשים את הציניות בצד ונרגיש את דופק ההיסטוריה. זו ברכה לשנה החדשה, ברכת ידידות, ברכת שלום. ה' עוז לעמו יתן ה' יברך את עמו בשלום".

נאום שר החוץ עבדאללה בן-זאיד (איחוד האמירויות)

"שלום עליכם וברכת האל עליכם. אתחיל ואתן דרישות שלום מאנשי האמירויות, ובמיוחד מהשייח חאמד בן זאיד, ולכל מי שכאן היום".

"אני מושיט את ידי לשלום ומקבל יד לשלום, אנחנו אומרים בדרך האסלאם, שאלוהינו אתה השלום, ממך השלום, ואנו נרדוף אותו, אלה ערכי הדברים הצריכים להיות מלווים במעשים".

"היוזמה לא הייתה אפשרית בלי כבוד הנשיא טראמפ, מייק פומפאו וחברי ג'ארד קושנר".

בדבריו הדגיש בן-זאיד את ההשלכות של פירות השלום על האזור והודה לנתניהו "תודה לך ראש הממשלה נתניהושבחרת בשלום ועצרת את סיפוחה האדמות הפלשתינאיות".

"בחירה אחרת מהשלום תביא להרס, רעב וסבל אנושי. יש להביא עתיד של שגשוג, והשלכות חיוביות מלאות אנרגיה צעירה. הצעירים רוצים להיות חלק מהעשייה הזאת, מהקידמה המדעית, ומהמודרנה. ואנו שמחים לנצל את היכולות האנושיות המודרניות כדי שכל שוחרי השלום ישיגו תועלת, ולהתקדם בעולם. ההסכם הוא מגדלור בהיסטוריה האנושית לכל הרוצים שלום. השלום הוא הדרך הנכונה"

 

נאום שר החוץ עבד אל-לאטיף אל-זיאני (בחריין) עיקרי הדברים 

"היום הוא יום היסטורי אמיתי, רגע של תקווה עבור העמים במזרח התיכון ובמיוחד עבור הדור הצעיר".

"הצהרת שלום בין ממלכת בחריין ומדינת ישראל היא צעד היסטורי בדרך לשלום. בלי קשר לדת, לגזע, ולאתניות".

"אנו נגד הסכסוכים וחוסר האמון שהרסו וחיבלו בפונטציאל של הדור הצעיר, שמורכב מאנשים חכמים ומוכשרים, היום אני משוכנע שיש לנו הזדמנות לשנות את הדברים".

"תודה רבה על השלום הזה, אשר ייבנה על אמון, כבוד הדדי, בין הגזעים והעמים באזור, במיוחד אני מבקש להביע את הערכתי העמוקה לנשיא דונאלד טראמפ ולממשל ארה"ב, כבוד הנשיא מנהיגותך ומאמציך הביאו אותנו עד הלום. השלום בין ישראל לפלשתינים יסייע עוד יותר להביא בסיס טוב לשלום כולל".

YOU MIGHT ALSO LIKE